Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 27 évesen,8 éves munkaviszo...

Ha 27 évesen,8 éves munkaviszony mellett, van egy saját lakásom, és 3m félretett pénzem, az manapság jó?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az átlag emberhez képest. Én úgy érzem ez kevés nekem.

2016. dec. 7. 00:45
1 2
 1/19 anonim válasza:
89%
20 éves vagyok 3 év munkaviszonyal. Nincs saját hazám.( Pedig lehetne, mert jó családba nosultem.) Ja és van 400-500ft félre rakva holnap reggelire.
2016. dec. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Miért mi kéne még neked ennyi idősen ? Csak így tovább, hajrá, mire 35 leszel lesz még egy lakásod + még 3 millád. ÉÉsss, akkor bevégeztetett, teljesítetted az életfeladatodat és akár meg is halhatsz.
2016. dec. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem rossz. A legtöbb kordbeli albérletben lakik és legnagyobb vágya, hogy egyszer részletre megvehessen egy 5"-es mobiltelefont.
2016. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Ez vagy te? Egy lakas meg 3 milla?


Mik a celjaid, a hobbijaid, mit szeretnel elerni az eletben, mire vagysz?


Marhara nem szamit a lakasod, mellekes dolog, irrelevans.

2016. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus dicsekvős kérdés. Már ha egyáltalán igaz.

Az illető biztos egy másik bolygón él, ha nem tudja, hogy 27 évesen az átlag ember albérletet fizet, és van kb havi 20 ezer forint megtakarítása.

2016. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha 22 évesen nyertél 200 milliót a lottón, és mára ennyi maradt meg belőle, akkor kifejezetten rossz.
2016. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Kinek mi a jó?

Neked ez a jó? Mi az életcélod?

A lakást önerőből vetted? Vagy szülők tolták alád?

A 3misi 8 év alatt jött össze havonta félrerakott 30ezerből?

19 évesen elkezdtél dolgozni! Fejlődtél valamerre?

Baxhatod a lakást is meg a 3 misit is, ha semmit nem fejlődtél, ha nincs más célod, nem élsz!

Koporsóra nem lehet utánfutót akasztani!

Az ember úgy jut pénzhez, ha valamilyét áruba bocsájtja. Tudását (ha nem fejlődsz ilyen téren előbb utóbb el fog értéktelenedni) vagy az idejét (sok munkával sok idő alatt lehet több kevesebb pénzt keresni). Viszont az időd véges!

Nem biztos, hogy erre kell elpazarolnod!

2016. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem kevés, az átlagembernek szinte semmi megtakarítása nincs.


Én 34 vagyok, van párszázezer megtakarításom, és saját ingatlanom max. akkor lesz, ha majd megöröklöm a szüleimtől.

2016. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Átlag emberhez képest elég jó szerintem.


Én 34 vagyok, bankszámlám jelenleg "nullás".


Ami pénzt eddig kerestem eddig mindig elköltöttem, bár hozzáteszem ami keveset kaptam nem is volt nehéz...

2016. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Dicsekvés és provokálás.
2016. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!