Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki Svájcban bejelentett...

Ha valaki Svájcban bejelentett erotikus munkát végzett, de utánna Magyarországon szeretne rendes munkát találni, kiderülhet, hogy mivel foglalkozott? Marad valami hivatalos helyen ennek valami nyoma?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, megkerdezzem a szomszed csajt ? :D
2016. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A te magánügyed, mit csináltál, személyiségi jogaidat sértené az ilyen jellegű adatok kiadása. De nem csak erotikus munkánál, hanem bármi másnál is. Amúgy sem értem, ki kezdene nyomozásba, hogy xy vajon mit csinált az előző munkahelyén, ha kifejezetten nem hívod fel rá a figyelmet.
2016. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha rákérdeznek és nem mondod el, hogy mivel foglalkoztál, akkor nem valószínű hogy megtudják.
2016. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Elég ha kimondod hogy svájc meg kiderül hogy semmihez sem értesz. De szerencséd van, Mo-on a férfiak nagy része akkora birka, hogy lehet belőled tisztes családanya és feleség akit örömmel eltartanak.
2016. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Látom problémáid vannak a szövegértéssel.

A munkaadókra voltam kíváncsi,hogy ők megtudják-e,nem a férfiakra,azok nem érdekelnek.

A többieknek köszönöm.

2016. dec. 10. 10:46
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik munkaadó akarja az megtudhatja, persze nem egyszerű de nem lehetetlen.
2016. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az lehet gyanús, hogy mit írsz bele az önéletrajzodba mit csináltál ezalatt az idő alatt? Nagyobb cégeknél biztosan van erre lehetőség, hogy lekérdezzék az adatokat, főleg ha adóztál is utána.


Az bevett gyakorlat, ha beírod az önéletarjzodba az előző munkahelyedet, akkor felhívják és lecsekkolják.


Szerintem ne írd bele, hogy erotikus munka volt, hanem hogy hosstesskedtél mondjuk.

2016. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze,nem írnám bele,valami olyasmire gondoltam,hogy gyerekekre vigyáztam vagy bejárónő voltam Angliában,de végülis még csak 21 vagyok,szóval tanulhattam is,vagy szülők eltartottak,csak arra voltam kíváncsi,hogy ha utánam kérdeznek esetleg kiderülhet-e?
2016. dec. 11. 02:45
 9/15 anonim ***** válasza:

"utánam kérdeznek esetleg kiderülhet-e?"

Igen kiderülhet, bár nagy valószínűséggel nem fognak utána nézni, ha csak nem merül fel valahogy a gyanúja. Itt igazándiból, az a kérdés, hogy milyen állásra jelentkezel majd, mert pl egy PR vagy egy Guest Relations pozíciónál azért szervesen képviseled a cég arcát, és a munkáltatónak is érdeke, hogy ne egy olyan személy legyen a cég arca, aki Svájcban erotikus munkát végzett. Be voltál jelentve hivatalosan, így van nyoma.

2016. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyoma lehet, hogy van, de ezekhez nem fér hozzá csak úgy akárki, legfeljebb hatóságok, egyéb hivatalos szervek, nem egy random cég. Nem is értem, miért kell ezt terjeszteni, hogy csak úgy hozzáférhet valaki a múltadhoz.
2016. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!