Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » N. O. -ban akarok kibérelni...

Lánc kérdése:

N. O. -ban akarok kibérelni egy lakást. Csk ugy tudom kivenni ha van német munka szerződésem? Vagy nem szükséges hozzá? És ha apartmanba megyek oda is kell?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Apartmanba nem kell, de lakast nem fognak neked kiadni munkaszerzodes nelkul, lehet meg ugy sem.


Hacsak nem valami lepukkant helyen valami lepukkant lakast.

2016. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én munkásszálló-szerűn laktam, nem egy dumplakonfortos, de pár hónapig pont megfelelő hely volt. Az első hónapot ki kellett fizetnem érkezéskor, semmi mást nem kértek. Nem kérdezték, mi járatban vagyok (szálltak ott meg turisták is néhány éjszakára), nem kértek se munkaszerződést, se kauciót.
2016. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!