Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

25 év felettiként dolgozhatok majd diákmunkásként?

23 évesen jöttem nappali egyetemre,előtte elvégeztem egy OKJ-s szakmát és amellett letettem egy érettségit,ezután felvettek az egyetemre.

Sok helyen 25 év alatti nappali tagozatos diákokat vesznek fel.

Ha én már betöltöm a 25-öt,akkor nem vesznek fel diákmunkára?

23/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, diákmunka

2016. dec. 14. 21:12  Privát üzenet  

A válaszok

Hát ha elő van írva, hogy 25 év alattiakat keresnek, akkor nyilván fennakadsz a szűrőn.

Viszont legtöbb helyen nem kötnek ki felső korhatárt, maximum passzív félévnél.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. dec. 14. 21:42 Privát üzenet
Tudomásom szerint ha nappali tagozatos vagy aktív féléven, akkor tökmindegy, hány éves vagy.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. dec. 15. 12:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm,akkor csak ennél a diákszervezetnél volt ez a kikötés,hogy csak 25 év alattiakat vesznek fel.

# 3/3Időpont 2016. dec. 15. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igaz az, hogy Angliában diákmunkásként, mint magyar állampolgár, max.20 órát dolgozhatok egy héten?
Dolgozhatok így diákmunkásként? Ez nappali tagozatnak számít még? (Többi lent)
Ha főiskolán nappali tagozaton, egy aktív félév teljesítése után én úgy döntök halasztani szeretném mondjuk a következő félévet, ugyanúgy fennáll az hogy én diák vagyok, és...
Dolgozhatok-e diákmunkásként, ha levelezőn végzem az egyetemet/fősulit?
Ha diákmunkát vállalok, de rögtön utánna kirúgnak a suliból viszont van iskolalátogatási papírom és diákigazolványom akkor meddig dolgozhatok diákmunkásként?
Ha levelezőn tanulok az érettségire, dolgozhatok diákmunkásként?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!