Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a reális (elfogadható)...

Mi a reális (elfogadható) nettó órabér egyetemistának/főiskolásnak otthon végezhető, rugalmasan beosztható, unalmas munkáért? Ha egyetemista/főiskolás vagy mennyiért vállalnál egy ilyen munkát? Mi az a minimális órabér, amivel elégedett lennél?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A törvény által előírt minimál órabér.
2016. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Azért ilyen melókban is nagy szórás adatrögzítéstől az idegennyelvű médiafigyelésig. Melótól függően 500-2000 Ft közötti órabérek a reálisak, de mondjuk én mindig tanítottam, átlag 3k-s órabérért, rendes diákmelót eszembe nem jutott volna vállalni.
2016. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
nem órabére munkával lennék elégetett, hisz én aki megcsinál valamiből óránként 2000darabot ugyanaz a pénzt kapom, amint aki csak 1200at csinál meg!
2016. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!