Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Pay Pal-ra...

Hogyan lehet Pay Pal-ra devizaszámlát hozzáadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az lenne a kérdésem amint fent is láthatjátok, hogy hogyan kell euro alapú OTP-s devizaszámlát hozzáadni egy Pay Pal profilhoz?

Mert ha én jól értelmeztem, akkor csak forint alapú számlát lehet csatolni magyarországon, de bízom benne, hogy nem így van...


Elõre is köszönöm a segítséget! :) 19/f



2016. dec. 20. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a simát.
2016. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell, ahogy a simát. Nekem volt egy USD alapú. Ellenben durván rá fogsz cseszni, mert a Paypal, amikor tudja, hogy Magyarországra küldi a pénzt, akkor csak azt látja, hogy magyarországi számlaszám, azt nem látja, hogy egy devizaszámla van mögötte, ezért át fogja váltani neked forintba a saját rabló árfolyamán, és mikor megérkezik, akkor a bank visszaváltja neked euróra, szintén a saját rabló árfolyamán, és elég rosszul jársz.
2016. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!