Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki fel tudna világosítani?

Valaki fel tudna világosítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Csomagot szeretnék holnap feladni de lenne pár kérdésem.

Ha háznál adok fel utánvétellel csomagot 29000Ft értékbe a GLS futárszolgálattal hogy a címzett fizessen akkor a pénzt amit odaadnak a futárnak az mennyi időn belül érkezne meg a bankszámlámra?


vagy egyik ismerősöm is mondta hogy a Magyar Postán belül lehet olyat kérni hogy az utánvétel összegét átutalással vissza lehet kérni amit az nap még elutalnának nekem


Ez azért olyan fontos mivel holnap vagy is 29.-én szeretném feladni a csomagot hogy még péntekre megérkezhessen de nekem meg a pénzre szükségem van egyéb okok miatt mert megyek külföldre, na mennyi esély van arra hogy még pénteken elutalják a pénzt?


Vagy tudtok olyan futárszolgálatot ahol ezt meg tudnám oldani hogy még akkor elutalják a pénzt amikor átveszik.



2016. dec. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol nem lesznek ilyen gyorsak.
2016. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ismerős mondta hogy a postán MPL csomagként adott fel terméket és ahogy átvette a címzett a terméket és odaadta a futárnak a pénzt 2 órán belül át lett utalva a számlájára
2016. dec. 28. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne egyszerűbb, ha eleve a vevődet kérnéd meg, hogy utalja át neked a csomag összegét, és akkor adnád fel a csomagot? :D
2016. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az illető ebbe nem ment bele, szerinted nem így csinálnám? :D
2016. dec. 29. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!