Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpresses rendelés során...

Aliexpresses rendelés során ez normális?

Figyelt kérdés
Megrendeltem 2016. november 17-én 2 dolgot Aliexpressről. Életemben először használtam az oldalt. Megadtam az adataim(pénzátutalás, lakcím stb.) és sem emailt nem kaptam, hogy indult a csomag, sem a ' my orders' blokkban nincs semmilyen termék, viszont a pénzt átutaltam. Kaptam róla üzenetet. Félek, hogy nem rendeltem meg rendesen vagy nem tudom. Meg fog érkezni ebben az esetben? körülbelöl 40-50 napot írtak a kiszállításig, még várok..

2017. jan. 7. 23:48
 1/5 anonim válasza:
My order-ben kéne hogy legyen valami... :/
2017. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

My orderbe ott kéne lennie. Nekem még azok is ott vannak amik már rég megjöttek.

Ebben az esetben valamit nagyon elrontottál!

November 17 pedig nagyon régóta volt, már rég itt kéne legyen.

Nekem a nov. 11-ikei cuccok már rég itt vannak.


Normálisan regisztráltál az oldalra?

Adataidnál pénzátutalás? Mi?


Nagy valószínűséggel nagyon benéztél valamit. Felesleges várni.

Alapból nem is így megy a rendelés...

2017. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet az Aliexpress. Kapsz egy emailt hogy a csomagodat feladták és onnantól kezdve 60 napos számláló elindul. A My orders-ben ott kell a terméknek lennie, minden információval.


Amúgy ha tízen valahány napon belül nem adják fel a csomagot a pénzed visszautalják, milyen az oldal addig nem utalja el az eladónak amíg te a termék még nem kapod.

2017. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam. December 17-én rendeltem.
2017. jan. 8. 01:32
 5/5 anonim ***** válasza:
En is akorul rendeltem 4 dolgot es meg nekem sem jott meg. (bar nekem ott van a my orders-ben)
2017. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!