Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamaszok, fiatal felnőttek!...

Kamaszok, fiatal felnőttek! Diákmunka mellett mivel kerestek pénz, mivel spóroltok?

Figyelt kérdés

Most költöztem külön és minden forint számít.

Próbáltam avonozni, de nem igazán jött össze, mivel minden sarkon van egy tanácsadónő.

Most elkezdtem olcsón könyveket venni és elolvasása után tovább adni kicsit drágábban ez könyvenként 500-1000 forint is lehet. Illetve van pár turi ahol szombaton 200/db ár van mindenre táska, ruhák, kabátok. 100Ft/db gyerekruha, angol nyelvű könyvek, DVD-k és ezeket is eladom a neten.

Illetve listaval vásárolok, nagy tételekben ha olcsóbb.Valami tipp, trükk?



2017. jan. 8. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozom,suliba járok, és gyerekekre vigyázok.
2017. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

adok-veszek, tőzsdézgetek

Vatera, webshop, Forex,

kreatív munkák pl. grafikusi munkák

diákmunka mellett ezt csinálni nagyon hamar kikészíti az embert, az 500Ftos sz .r melót hagyni kell a fenébe, csak ezt csinálni full time, amit megkeresel befeketeted, és így tovább. diákként kezdtem végül az egyetemet el se végeztem ma már 3 kft-m van de már nem én végzem a munka nagyrészét. mindezt 24 évesen szóval még előttem az élet. az egyetlen trükköm az volt h lusta voltam tanulni és akik azt mondták h menjek el 500 Ft-ért szórólapot osztogatni (merthogy levoltam égve, egy sörre is alig volt pénzem) jól beszóltam és elküldtem őket a fenébe. itt csak elszántság kell, meg némi ráfordított idő, de lehet otthonról, nem szól be a főnök, és nem lopja el vmi multi a bevételed nagyrészét, itt minden a tied.

2017. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ebay! olcsón veszel itthon drágán eladod. Nem 1-2 olyan termék van, ami kint 500-1000Ft, idehaza meg 5000 alatt nem találsz olyat! 300-400%os haszon is befigyel.


A gond, hogy kicsiben kell csinálni, így nem kell áfát és vámot fizetni 2 hónap mire megjön..

2017. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!