Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen egy lottózó? Kik...

Milyen egy lottózó? Kik járnak oda? Tényleg meg lehet élni fogadásokból? Én még csak kintről láttam. Be lehet menni külsősöknek, akit nem ismernek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A lottózó egy üzlet, ahol sorsjegyet meg lottószelvény veszel.
2017. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy külsősöknek? Én kb kéthavonta egyszer megyek lottózóba, feladni eyg szelvényt. Az jaßtszik, aki akar (és elmúlt 18).
2017. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bárki bemehet. Semmi extra. Olyan mint egy bolt. Az megy be aki csak akar.

Elméletileg 18 év alatt tilos a szerencsejáték. De ez csak az elmélet....

Vannak akik csak szerencsajátékból élnek. De ez kevés embernek sikerül.

Mindenféle ember jár oda. Szegény, gazdag, fiatal, idős, férfi, nő stb

2017. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megéri totózni, lottózni? Mi kell hozzá - a szerencsén kívül :) Sokan napi egy kaparóst vesznek, de nyernek is, vagy csak kényszer? A gazdagok is lottóznak? Nem is gondoltam volna. Láttam, hogy sokan meccset néznek bent. Mintha lennének visszajáró törzsvendégek. Egy szűk belső kör. Szerintetek?
2017. jan. 18. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:

:))

Ahogy egy kocsmában is van törzsközönség. A szenvedélybetegek.:)

2017. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Megéri totózni, lottózni? "


Meg bizony! A Szerencsejáték Zrt-nek piszkosul megéri, hogy az emberek lottóznak, totóznak, kaparnak :D - másnak nem nagyon...

Én még nem nagyon hallottam olyan emberről, aki ebből élne... Van egy ismerősöm, egy időben átjárt Szlovákiába, mondván, hogy ott jobbak a nyerési esélyek, aztán nemrég kérdeztem, jár-e még: mondta, hogy nem, mert nem éri meg... Még mindig takarít, úgyhogy valószínűleg nem nyerte meg még a főnyereményt :-)

2017. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek hogy lehet megelőzni a függést? Hogy az ember ne lépje át azt a bizonyos határt? Hogy lesz függő szerencsejátékos valakiből?


Ha a Szerencsejáték Zrt nem lenne, vajon megszűnne a szerjáték? Vagycsak más formában jelentkezne? Tény, hogy jól megélnek a játékosokból, de adakoznak is. Sőt segítik a leszokást.

2017. jan. 18. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Lottóból nem hiszem hogy meg lehetne élni. (Hacsak nem nyersz egy szép summát.)

Tippmixnél viszont sokan vannak olyanok akik ha még nem is élnek belőle de szép kis mellékest szednek össze havonta.

2017. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!