Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha elfelejtem...

Mi történik, ha elfelejtem bejelnteni a NAV-nál, hogy haza jöttem?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben jöttem haza Angliából. Addig odakint fizettem az egészségbiztosításomat, és azóta se jelentettem be, hogy itthon vagyok. Egy hónapja kaptam munkát Budapesten, de aztán vidékre költöztem, ott csak egy hétig tudtam dolgozni. Az egy hét után a kezembe nyomtak egy lila TB-s papírt. Mi lesz így, hogy elfelejtettem a kötelező 15 napos bejelntési határidőt?

2017. febr. 14. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy hazajössz az első dolog az ilyeneket intézni. Hívd fel a NAV-ot, ott pontosan elmondják, hogy mi a helyzet.
2017. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Donald J. Trump ***** válasza:
78%

Már elfelejtetted.

Egyébként bejelentési kötelezettség elmulasztása 10-40 ezer forint között van.

2017. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis szerencsével csak az elmúlt pár hónapra való járulékot kell utólag megfizetned.
2017. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!