Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez meghaladja az ajánlott...

Ez meghaladja az ajánlott levél határát?

Figyelt kérdés
Van ez az új hülyeség hogy csak 2.5 centi magas (meg más paraméteres) levelet lehet ajánlottként feladni mert az fér be a postaládába (azt most hagyjuk hogy azt pont nem dobhatnák be) de mi van akkor ha én egy olyan tárgyat akarok feladni ami mondjuk alapállapotba nagyobb de össze lehet nyomni a megadott méret alá, szóval pl egy pólót?
2017. febr. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyobb mint a megadott paraméterek csak csomagként tudod feladni.
2017. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Így van, az csak csomagként adható fel. Én sem örülök az új szabályozásnak, de azért legyünk őszinték, egy póló azért nem levél kategória. Eddig volt túl jófej a posta, a mostani inkább a reális.
2017. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért egy S-es kis vékony női póló nem nagy dolog, csak azt nem értem hogy a standard postaláda méretéhez igazítják amikor ha jól tudom az ajánlott levelet nem lehet bedobni csak úgy hanem kézbe kell.

Meg a másik hogy a csomag ára miatt jól megszivatták a ruhát árulókat, most veszel egy 500Ft-os pólót és 1500 a posta mellé. (tudom tudom foxpost, nekem 1 órányira van valakinek meg még messzebb)

2017. febr. 23. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

csomagautomata 490 Ft futár cégek olcsóbbak. dpd 890Ft

webox 599Ft Foxpot 790Ft-ért házhoz viszi... Pikpak pont szintén olcsó szinte minden városban van...

2017. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Postán maradóra még mindig fel tudod adni ajánlottként, viszont akkor nem házhoz viszik, hanem az adott helyiség postájára.
2017. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!