Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátásának...

Aktív korúak ellátásának /FHT/ éves felülvizsgálatához hogyan igazolom a 30 napos kötelező munkavégzésemet?

Figyelt kérdés
Most folyik a jogosultságom felülvizsgálata, és van 90 munkanapom, amit házi betegápolóként dolgoztam le, de fogalmam nincs, hogyan kell ezt igazolni, mert a határozatban erről egy árva szót nem ejtettek. Aki tudja, mi ennek a módja, kérem ossza meg, köszönöm.

2017. febr. 22. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Látom, erre senki nem tudja a választ, én azonban megkaptam már a választ az ügyintézőmtől: a nav.gov.hu-ról lehet letölteni egy erre rendszeresített nyomtatványt, és ezt kell kitöltenie a foglalkoztató magánszemélynek, amit csatolni kell a kért nyomtatványokhoz, mindössze ennyi az egész.
2017. febr. 26. 17:04
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha esetleg más is hasonló cipőben járna...


És még egy hasznos információt kaptam, miszerint nem kell az együttműködési igazolásért kajtatni a munkaügyi központot, beszerzik azt hivatalból a felülvizsgálat során, ha ezt az opciót jelöli be az ügyfél a nyomtatványon - ez nagy könnyebbség szerintem.

2017. febr. 26. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad ezt!!! 🙏
2017. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!