Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadás. Hallottam...

Sportfogadás. Hallottam tegnap hogy mondta egy srac hogy heti 50 ezer megvan. Hogy csinálhatja?

Figyelt kérdés
Martingale az mükodik? Vagy ti hogy csinaljatok? Nekem a heti 10 ezer is jo lenne mar. Van bank managementetek? Kötesbe megy vagy egyesevel? Köszi
2017. febr. 26. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El is hiszed? Bemondásra bárki mondhat bármit...
2017. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, tudom hogy ebbol sokan elnek. Olyan is írhatna aki komolyan veszi. Köszi
2017. febr. 26. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

tegyel fel 42ezret egy 1.2 oddsos meccsre es megvan az 50ezer ;) martingale mukodhet, ha van eleg penzed ra. de hosszu ideig nem jon be, bukod az egeszet. amugy sokan ugy csinalnak egy meccsre raknak fel nagyobb osszeget, es azt a szelvenyt jatszak meg tobbszor, es hogy tobbfele kimenettel, hogyha bukik, ne legyen akkor a veszteseg.


Pl:

megfogadja a Portugália-Magyarország meccset, ami legyen 1.2 oddsu Hazai gyozelemre. Feltesz 20 szelvenyen 50ezret H-ra. De azert feltesz mondjuk 3-5 szelvenyt a D-re es V-re is, hogyha meglepetes van, ne bukjon akkorat. Tudom, mert 7 evig lottozokent megfigyeltem. hozzank minden het vegen jott egy pasi igy adta fel a szelvenyeket, 100ezerert jatszott meg egy meccset es feladta 10-szer 15-ször, mellette pedig ugyanennyiert mas kimenetelre, csak kevesebb darabra. gondolom azt hogy mikor hany darabot, nagyjabol kiszamolta, hogy a vesztesege minimalis legyen.

2017. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
marmint akkor legyen minimalis, ha nem jon be a papirforma, ugy ertem.
2017. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszi. Akkor ez 2 eselybe is mehet. Es volt masfajta taktika is? Vagy csak ezt figyelted meg? Leginkabb kotesbe tettek az emberek? Koszi
2017. febr. 26. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
max 2-es kotes, 3 meccs mar rizikosabb. ha nagyobb osszeggel jatszottak, azt 1 de max 2 meccsre tettek fel, amik nem olyan nagy oddsuak, tehat, nem 1.9, vagy 2.4-esek. es emlekszem amikor volt vagy VB- vagy EB donto, mar nem tudom melyik, egy toloszekes csoka fogadott a spanyolokra 1 millioval, tobb szelvenyen. megnyerte...
2017. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat igen vannak ilyenek. Koszi szepen
2017. febr. 26. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
"Tegyek fel 42ezret egy 1.2es oddsra es megvan az 50ezer" az meg mindig csak 8 ezer plussz. Es ha elmegy akkor meg minusz 42ezer. Jo uzlet tenyleg!:D
2017. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!