Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az eMAG-on mióta nem ingyenes...

Az eMAG-on mióta nem ingyenes a szállítás 10 000 alatt?

Figyelt kérdés

Rendelésemnél lettem figyelmes rá, hogy már csak 10 000 felett szállítanak ingyen..

Mikor tették fizetőssé a szállítást 10k alatt? :O



2017. márc. 5. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg mondjuk elég korrekt 799 ft hajdanám 2000forintos pendrivot is kihoztak nekunk ingyen ugyhogy rendesek volt toluk
2017. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Szerintem csak a karacsonyi idoszak es jan volt. En is ingyen rendeltem az agyruhat is. Ugyanez volt a media marktnal is ott meg a hdmi kabelt is abban az idoszakban ingyen kihoztak.
2017. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Múlt héten még ingyen volt
2017. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem konkrétan az emag az eladó, hanem egy partnere, akkor nem i gyenes
2017. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 most éppen az se ingyenes, ha az emag az eladó
2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Így van, parancsolj #4-es:


"Az eMAG által forgalmazott termékek kiszállítása:

Minden 10.000 Ft-ot elérő kosárértékű megrendelés esetén ingyenes házhozszállítást biztosítunk az ország egész területén, minden eMAG által forgalmazott termék esetében. Amennyiben a kosárérték kevesebb mint 10.000 Ft, a szállítási költség 799 Ft (rendelésenként)."

2017. márc. 5. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor basszák meg. Rendeltem volna 7ezerért cuccot, de így szállítással együtt már nem olyan jó az ár úgyhogy megveszem helyben. Én is meglepődve láttam hogy már nem ingyenes. Kár érte.
2017. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!