Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek sok penzt...

Hogyan tudnek sok penzt keresni alacsony befektetessel?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes mert nem vagyok jartas a temaban. Az a helyzet hogy 16 eves vagyok, minden heten onkentes munkat vegzek, es szerdankent kapok a bankartyamra 50-60 lejt (4000-5000 ft). Valami munkat keresnek az interneten, az se baj ha tozsde szeru munka es be kell fektetni, es kell tanulni a szakmat (csak ne legyen atveres). Lehet egy kicsit hulyen hangzik ez, de nincs sok ismeretem a penzugyben (olyan linkeket is kuldhettek amiben a penzugyrol tanulhatok).

2017. márc. 7. 13:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogy a tőzsde sem megy ilyen alacsony befektetéssel. Ilyen kevés pénzből, talán a sport fogadással foglalkoznék, de azsem mindig biztos. Sőt. Inkább rakj félre :)
2017. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudnek sok penzt keresni alacsony befektetessel?"


Bocs, de erre pár millióan keresik a választ... :-)


"Valami munkat keresnek az interneten, az se baj ha tozsde szeru munka es be kell fektetni, es kell tanulni a szakmat"


Az jó, hogy szeretnél tanulni, de:

1.- 18 éves kor alatt nem lehet tőzsdézni, és ez nem véletlen, mivel nem tudod felmérni a kockázatát, stb. (mondjuk sokan 18 felett sem)

2.- a tőzsdén nemcsak nyerni lehet, hanem veszíteni is: az emberek 80 %-a (na jó, lehet, hogy több) előbb utóbb elveszti a pénzét.


Előtted az internet: pénzüggyel kapcsolatban bármit be tudsz írni a keresőbe (pl. tőzsdei alapismeretek, stb.)

2017. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, a sportfogadás is szerencsejátéknak minősül, mely 18 év alatt szintén nem "művelhető". A kérdező 16 éves.
2017. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Kis összeggel sok pénzt.


Két lehetőséged van, ez egyik, hogy kis összeget fektetsz be, alacsony kockázattal, de hosszú időre, így 30 év alatt a kis összegből is sok lesz.


A másik, hogy kis összeggel akarsz sok pénzt, rövid idő alatt keresni, ezt csak magas kockázattal lehet elérni.


Pl. meg akarod duplázni a pénzed 1 perc alatt, akkor megteheted online kaszinóbal 49.5% esélyed van hogy sikerül és 50.5% esélyed hogy elveszted az egészet. Ehhez nulla tudás kell.


Póker, sportfogadás, tőzsde, ezeket meg kell tanulni különben kevesebb az esélyed mint a kaszinóval, ha értesz ezekhez akkor több eséllyel indulsz, de ezekek is magas kockázatúak.

2017. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ki kell tanulni inkább valami kreatív szakmát, amihez ha megvannak az alapkészségeid, egészen gyorsan fog menni.


nem években kell gondolkodni, bár maga a teljes folyamat sokáig tart, de ha mondjuk rászánsz 1-2 hónapot, hogy keményen tanulod az alapokat, máris el tudsz indulni.


én például hobbiként elkezdtem kb. 1-2 évvel ezelőtt foglalkozni rgb led szalagok felhasználásával, utána üvegszálakakkal is kibővítettem, csináltam belőlük dekorvilágítást itthon, álmennyezetbe építve.


utána többen, akik jártak nálam, megtetszett nekik, és azóta már csináltam egy 6-7 ilyen munkát.

kell hozzá alapfokú barkácskészség, meg egy kis kreativitás, és persze türelem, rgb szalagok kvázi nem drágák készre szerelve. függ, hány méterest veszel, szóval a kis befektetés is megvan.

2017. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszokat. Nem kell viszonylag sok penz, csak szeretnem ha egy kicsit hozza tudnek tenni a "fizetesemhez", es szeretnek megdolgozni azert a penzert. Szoktam Tippmixezni, de munkaval szeretnek penzt keresni, nem szerencsevel.
2017. márc. 8. 08:38
 7/7 anonim válasza:
Oriflame,Avon ,Betterware
2017. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!