Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Vatera...

Mi a véleményetek a Vatera értékeléseiről? Tudtátok, hogy indoklás nélkül törölhetik a negatív értékeléseteket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Csak a bosszúnegatívot szokták indoklás nélkül törölni.

Pl. ha egy eladó heteket vár és a vevő 3 személyes találkozót megbeszélve sem jön el az áruért, majd ezek után postán sem kéri, sekkor ad az eladó egy negatívot - a vevő meg "bosszúból" visszaadja az eladónak - na ekkor tényleg indoklás nélkül törlik.


De nekem olyant sem töröltek, kérésre sem, ahol egy vevő "ámokfutott" ( ki is lett tiltva) és aznap 5 eladónak egymás után negatívot adott - holott Ő nem jelentkezett az áruért. Azóta is az az egyetlen negatívom 1000 pozitív mellett :-(

2017. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anc ***** válasza:
56%
Igen, én is úgy tudom, hogy csak a bosszúnegatívokat törlik.
2017. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vatera önmagától semmilyen értékeléssel nem foglalkozik és nem töröl.

Bosszú negatívot is csak kérésre törölnek.

Nekem eddig kettőt. Egyszer postázásra akart kényszeríteni az illető, másodszor meg azért kaptam, mert nem kaptam meg az általam kifizetett csomagot.

2017. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anc ***** válasza:
Én is úgy gondoltam, hogy csak kérésre csinálják, azt hittem, ez evidens. :)
2017. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!