Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a pénzügyi szektorban...

Milyen a pénzügyi szektorban dolgozni? Budapest érdekelne elsősorban de bárkinek a válaszáért hálás vagyok!

Figyelt kérdés

Gondolok itt:

-pénzügyi elemző

-pénzügyi menedzser

-kontroller

-pénzügyi tanácsadó

(-könyvelő)

[heti hány óra munka, mennyi túlóra, fizetés, stressz, környezet atmoszférája, milyenek az ott dolgozó emberek stb...]



2017. márc. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pénzügyi tanácsadó vagyok, Magyarországon az egyik legnagyobb banknak közvetítek. Én személy szerint nagyon szeretem, egy jó hónapban több, mint fél millió Ft-ot lehet keresni, de nem alkalmazotti jogviszony, hanem egyéni vállalkozói. Ált. napi 8 órát dolgozom, de van, hogy egy kicsit túlhúzom, hétvégén egyáltalán nem. Stressz az van egy kicsi, hiszen nincs egy garantált bér, mindent neked kell kitermelni. Az itt dolgozó emberek nagyon kedvesek, imádom a társaságot :) A többi munkakört nem nagyon tudom elmondani, emellett voltam még
2018. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok, itt folytatom: .....hitelbíráló is, az egy kicsit másabb volt, háttér osztály, kevésbé volt nyüzsgés, és idősebbek dolgoztak ott, mint én. Személy szerint 25 vagyok, de nekem pont ez a pörgés kell. Ha még van kérdésed, írj nyugodtan :)
2018. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!