Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzhet jutni...

Hogyan tudnék pénzhet jutni tiniként?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Apukámmal élek együtt aki több műszakban is dolgozik egy gyárban, alig van itthon, és ha itthon is van általában alszik a következő műszakig. A háztartást 90%-ban egyedül vezetem. A háztartás és a suli mellett nincs időm elmenni dolgozni viszont pénzre lenne szükségem. Apukám nagyon karcsún keres sajnos, havi 1000 forintnál többet nem tud adni nekem, amit megértek. Tudnátok ötletet adni?

2017. márc. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A háztartás és a suli mellett nincs időm elmenni dolgozni viszont pénzre lenne szükségem."


Akkor ezzel le is zárhatjuk a kérdést. Sehogy. Azon nem tudunk változtatni hogy a nap csak 24 órából áll.

2017. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól beszélsz angolul vagy más nyelven,adhatnál külön órákat hétvégén gyerekeknek(ismerős gyerekeknek pl) ,bébiszitterkedhetnél hétvégén.
2017. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Pénzt csak munkával tudsz szerezni másképp nem. Persze ha csak egy kisebb összegre van szükséged akkor a megunt ruháidat amiket már nem használsz vagy tárgyaidat interneten apránként eladhatod, de abból nem lesz rendszeres bevételed és meggazdagodni sem fogsz. Ha csak néhány ezer forint kell egy valamire akkor arra oké, de ha rendszeres bevétel kell akkor dolgoznod kell.


Ha nagyon akarnád betudnád osztani az idődet hogy minden másnap vagy hétvégén eltudj vállalni egy pár órát pénztárosként valahol. Nem egy nagy munka csak ügyesen kell csinálni, és beosztani az idődet. Az órarended adva van a suliba, tudod mikor meddig vagy, az alapján betudod osztani az idődet. Apuddal meg megbeszéled hogy te ezt akarod és vagy előre főzöl, vagy csinálsz egy olyan napot amikor sok mindent megcsinálsz és nem lesz akkor otthon annyi dolgod. Apud elmosogatni eltud maga után gondolom, főzni meg lehet 2-3 nappal előre is. Minden csak megbeszélés és akarás kérdése, nincs lehetetlen csak telhetetlen.

Én megbírtam oldani azt hogy főállás mellett esti suliba járjak plusz vezessem a háztartás 80%át amikor anyum külföldön volt 2 évig dolgozni, apám meg 10-12 órákat dolgozott művezetőként egy gyárba. Megbeszéltük hogy a takarítást, mosást, vasalást, bevásárlást én lebonyolítom férfi létemre, cserébe én főztem hétvégére, apám meg a többit csinálta. Ő is kidolgozta a lelkét rendesen, nekem meg plusz szakma kellett az előrelépésemre.

2017. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1: De, tudunk. Kelj egy órával hamarabb.
2017. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mor -san válasza:
Próbálj meg eladni régi ruhákat turkálókban.
2017. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!