Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rosszul számolt a pénztáros....

Rosszul számolt a pénztáros. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma vásároltam egy Spar-ban, 600 Ft értékben. A pénztáros közben beszélgetett a biztonsági őrrel.

Odaadtam a pénzt, de azt mondta kell még 200 Ft.

Mondtam hogy pont annyit adtam. A pénzt már belerakta a pénztárgépbe, így bizonyítani se lehetett.

Adtam még 200-at és elmentem.


Tudom, hogy nem nagy összeg de azért bosszant. Mit lehet ilyenkor tenni?

Ha írok a Sparnak az ügyfélszolgálatára történik valami, vagy hagyjam a fenébe?



2017. márc. 20. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken (Lidlben biztosan) kamera figyeli a pénztárakat is, tehát utólag visszanézhető, hogy mi történt. Vajon a Sparnál is így van?
2017. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
figyelmetlen volt. Egy rutinos kasszás addig nem rakja el a pénzt, amig az ugyfel nem tavozik. Tapasztalatbol mondom, pont az ilyen esetek miatt. Hagyd a francba, 200 Ft kit erdekel nagyobb osszegnel erdemesebb lepni.
2017. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Máskor kérsz egy rovancsot és ott kiderül, ha van plusz a kasszában. Kapsz róla egy jegyzőkönyvet meg a 200 ft-od és viszontlátás'
2021. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!