Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Fel fog menni a Cig Pannónia részvény árfolyama 1000 forintra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: CIG Pannónia, részvény, tőzsde, bika

2017. márc. 26. 09:12  Privát üzenet  

A válasz

Gondolkozzál!

Jelenleg 223 Ft. Akkor lehetne 1000 Ft, ha ötször ekkora céggé válna, sokkal nagyobb árbevétellel és nyereséggel. Szerinted ez lehetséges, mert akkor vegyél bele, ha meg nem, akkor meg ne.

[link]

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. márc. 26. 10:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt már 230 is idén, sőt a max több mint 900, szerintem fel fog kúszni egyszer csak hirtelen, mint a bitcoin.

# 2/2Időpont 2017. máj. 29. 18:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy cég kilép a tőzsdére mi határozza meg a részvényei értékét?
Az, hogy a Telekom nyerte a jegybank mobiltenderét, miért nem volt kicsit se hatással az árfolyamára?
Ha én a Bux napi loghozamát ábrázolom egy magyar részvény napi loghozamának függvényében pontdiagramon, most abból én mit látok?
Honnan érdemes a tőzsdézés alapjait megtanulni?
Mi az hogy részvény, tőzsde, értékpapír infláció stb?
Melyik brókercégnél lehetséges amerikai cégek részvényeivel kereskedni? Nekem olyan cég kellene ahol a legtöbb amerikai cég részvényei elérhetőek nem csak a legnagyobbak (apple, google).

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!