Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki szeretnék menni külföldre...

Ki szeretnék menni külföldre dolgozni, tudsz segíteni? Leginkabb mosogató, szoba takarító érdekelne de bármit meghallgatok. Angol alapfok megvan.20/F

Figyelt kérdés
külföld, mosogató, munka, dolgozni

2017. ápr. 4. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Angliába van lehetőség takarító, gyári melóra.

A kérdés az, hogy mennyi kezdő tőkéd van? Kint élek, tudom, hogy mi mennyibe kerül, ezért kérdezem.

2017. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 akarkizoltan56 ***** válasza:
0%
kimehetsz rabszolgának,de...megéri?
2017. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2017. ápr. 4. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Németországban élek, német mennyire megy?
2017. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Szívesen segítenék de még mindig nem írtad meg, hogy mennyi kezdő tőkéd van.

2017. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-kezdő tőke-


szerintem ha az utra van pénze


az igaz hogy kellene kezdő tőke de ha nincs?

általában szállást + munkahelyet keresnek akik ki akarnak menni

2017. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

és jobb

sőt a legjobb ne induljon el senki egyedül


jobb ha társakkal , megbizható már régi baráttal

barátnővel mentek ki

2017. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy egyedül ne induljon el senki. Sokkal több konfliktus van ha valaki baráttal megy ki, és egyiknek sincs fix munkája. Mert ha az egyiket felveszik a másikat nem akkor lesz ám sértődés.

Egyedül is lehet nyugodtan próbálkozni, kicsivel könnyebb is.

Kezdő tőkét meg azért kérdeztem, mert semmi sincs ingyen itt kint sem.

Még munka sincs, de pénzt már ki kell adni szállásra. Első körben csak szobát tud bérelni az ember, de ehhez is kell tőke. 1 heti szobabér+ 2-3 heti deposit. Ez a minimum. Londonban egy kis szobát heti 90-150 fontért bérel az ember. Persze nem mindegy, hogy hol van az a szoba. Vidéken már lehet bérelni 60 fonttól szobát.

Majd jön a többi kiadás. Élelmiszer vásárlás, mert ugye enni kell, útiköltség mert közlekedni is kell ha gyalog messze vannak a távok. Ezek is mind pénzbe kerülnek.

Akkor nem kell kezdő tőke ha van hova mennie legalább 2-3 hónapra. Ahol ingyen lakhat. Ha főznek, mosnak rá ingyen, és ha valaki állandóan fuvarozza ingyen.

Azt sem árt tudni, hogy a legtöbb takarítói munka part time munka. Vagyis minimálbérrel alkalmaznak max heti 20 órára. Lehet számolni mennyi pénzed marad ha kifizetsz mindent. Mosogatói állások is part time állások.

Gyárban lehet full time dolgozni, sőt órázni is.

Oda viszont nem árt ha annyira tudsz angolul, hogy ki tud tölteni a felvételi papírt.

Én lassan 12 éve élek Angliában. Nyomdában dolgozom full time, sok túlóra lehetősséggel. Páran dolgoznak akik a "Thank you", "ok" és " no problem" szavakon kívül semmit nem tudnak angolul. Végül is nem nagy gond, mert munka mellett nem mindig van idő dumálni, és a munkát elmutogatják..De ők mind úgy kerültek be, hogy már itt dolgozó ember beprotezsálta. Ha van ilyen ismerősöd akkor alap angollal is találhatsz elfogadható munkát ami nem rabszolga munka.

2017. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privat üzenetedet.

Válaszolok a kérdésedre de itt.

Igen nehéz szállást foglalni de nem lehetetlen.

Igazolnod kell, hogy van munkahelyed, bankszámlád. Jó ha van ismerősöd mert ő lehet a garanciád. Ezt szokták kérni ha nincs fix állásod, de ez nem nagy dolog, csak igazolnia kell az ismerősödnek, hogy te az vagy akinek mondod magad. Kezdetben csak szobát tudsz bérelni. Várostól, és városon belüli zónáktól is függ, hogy mennyi az ára. Nyilván minél messzebb van a központtól, minél igénytelenebb, annál olcsóbb. Londonban 90 font /hét már találsz szobát, de lehet akár 200 font/ hét is a szoba.

Vidéken hasonlóképpen Londonhoz minél olcsóbb annál igénytelenebb. De már 50-60 font/ hét lehet szobát bérelni.

Németországról semmit nem tudok, mert mint írtam én Angliában élek. Nekem Németország egy más világ.

2017. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!