Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AKtív korúak ellátása mellett...

AKtív korúak ellátása mellett lehet elvégezni esti tagozaton gimit?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi akadálya lenne?
2017. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából én is tudtam hogy lehet de csak úgy rákérdeztem.
2017. ápr. 9. 20:51
 3/4 anonim válasza:
Ne tedd ma voltam bejelentni, hogy estire jartam, gondoltam beleszamoljak majd a felulvizsgalat soran. Erre az ugyinezo kozolte velem, hogy vissza kell fizetni az eddig felvett havi 22800ft ot, arra vonatkozik, amig parhuzamosan kaptam az ake-t. Illetve esti tagozatra jartam. Ha jarsz is tagadd le. Egyebkent nagyon lekezeloek voltak az ugyintezok kiabalt a kis csaj ,de nem gond magat egette embersegbol 0 sot meg azt sem tudtak megmondani 2 en, hogy most jo-e a suli vagy sem ugy hivtak fel valakit.ovatosan az onkormanyzatokkal mert hidd el nem mi ertunk dolgoznak. Visszatartjak az infot nagyon szemtelenek.
2017. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég érthetetlen, amit írsz, utolsó. Mibe szamolnak bele az iskolát? Mi az összefüggés közte és az FHB között?
2017. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!