Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal-on vagy SteamTip-en...

PayPal-on vagy SteamTip-en keresztül érkező támogatások esetében aki küldi a pénzt, látja a valódi nevem, egyéb adataim?

Figyelt kérdés

Egy támogatási lehetőséget szeretnék létrehozni a YouTube csatornám számára. Amennyiben valaki a fent említett módokon pénzt küldene, az hozzáférne valamilyen módon a személyes adataimhoz? (Név, lakcím, telefonszám, stb)


Azt szeretném, ha csak az e-mail cím lenne látható ebben az esetben.


Ha pénzt küld, vagy visszakéri a PayPal-tól a pénzét, az adataim elérhetővé válnak számára?


2017. ápr. 22. 01:11
 1/5 Trafó1 ***** válasza:

Számla számot kell megadnod, megjegyzésbe pedig az id transzfer számot ahhoz hogy utaljál , bár szerintem a számla szám elegendő az ID másért kell, nem tudom miért.

A számla szám alapján nem tudják a személyes adataidat.

2017. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tehát valami kamu indokkal szeretnél pénzt koldulni a youtube-on, de nem akarod, hogy kiderüljön, mégis ki kéri a pénzt valójában...:D
2017. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Támogatás, nem koldulás. Valóban, nem szeretném ha minden néző látná az adataimat.
2017. ápr. 23. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én mondjuk egy fillért sem adnék olyan valakinek, akiről nem tudom, kicsoda és hova megy a pénzem...
2017. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen hozzáállással valószínűleg a legtöbb YouTube csatorna tulajdonosát nem fogod támogatni, akikről szintúgy nem tudod kicsodák. Nem mindenki szeretné nyilvánosságra hozni a személyes adatait. (Név, lakcím, telefonszám stb.)


Ha követsz egy csatornát, valószínűleg nem azért támogatnád, mert tudod kicsoda ő pontosan, hanem mert tetszik az általa nyújtott "szolgáltatás".


Ismertebb YouTube csatorna tulajdonosait is támogatják többen, mégsem megy az utolsó Ft is a csatorna fejlesztésére.


Vannak, akik olyan népszerűek, hogy már a nézői tartják el.

2017. ápr. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!