Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire tennétek a pénzeteket...

Ti mire tennétek a pénzeteket tippmixre?

Figyelt kérdés
Én csak néha játszom,de ha feladok valamire,akkor mindig befolyásolják a döntésemet a szorzók,így sokszor vesztettem már,mert a lehetetlenre tettem.Most ezúttal nem így lesz,ezért legalább 10000 ft-ot felteszek (labdarúgásra),de nem nagyon ismerem a csapatokat,nem tudom kik az esélyesek.Valaki tudna segíteni? Olyan meccsre akarok fogadni,ahol szinte egyformák a szorzók.
2017. máj. 10. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értenék hozzá, akkor semmire nem tennék fel. Ennek semmi értelme, sosem fogsz nyerni, max. 1-2 alkalommal véletlen, de összességében akkora minuszban leszel, hogy csak na.
2017. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És aki lottózik? Az meg találjon el a 90-ből 5-öt meg stb...Erre nagyobb az esély,és izgalmasabb a másfél órás meccs,mint a 2 perces lottó...Ahhoz végképp nem lehet érteni,mégis több millióan játsszák.
2017. máj. 10. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de az fillérekbe kerül, 5 hétre is kb. 1000 ft és mást sem kell csinálni érte, csak hogy feladod. Míg aki tippmixelni akar úgy, hgoy hosszútávon nyer, annak teljesen képbe kell lenni a csapatok erősségével, játékoskerettel, mindig meccs elött megnézni kik játszanak, hogy hol, hogy ki ellen, mennyi az odds változása stb. És azonos téttel szabad játszani, nem úgy, hogy sokat buksz erre felraksz 10ezret, csak hogy visszahozd 0-ra. Úgyis elbukod és akkor már dupla annyi a vereséged. De akinek a neten kell megkérdeni, hogy melyik csapatra tegyen, illetve odds apalján dönt, annak régen lőttek, semmi esélye nyerni
2017. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. :D
2017. máj. 10. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ruletten is eljátszhatnád. Vagy pókeren, az is izgalmas.
2017. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már megláttuk: "sokszor vesztettem már (....) legalább 10000 ft-ot felteszek (labdarúgásra),de nem nagyon ismerem a csapatokat,nem tudom kik az esélyesek"


Szerintem ebből egyértelmű, hogy fingod sincs ehhet a játéhoz és borítékolható, hogy vesztesz

2017. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Életemben eddig 5x játszottam.Abból 2x nyertem,3x vesztettem.Így vagyok most -4000 ftba.De nyertem már 15000 ft-ot is,de most sokkal többet akarok.Aztán csak a fennmaradó nyereményből játszanék onnantól.Viszont senki sem tudhatja biztosra a végeredményt,le van bundázva sokszor.
2017. máj. 10. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:

én a nyertesre tennék, az mindig bejön...


amúgy ha annyira érdeklődsz a dolgok iránt, akkor nézz statisztikákat, hátha valamit megtudsz belőlük, persze nincs tuti dolog, de ha mondjuk a gólszámokra játszanál, megnézel mondjuk 2 csapatot, hogy korábbi meccseiken sok gól született, vagy mondjuk nagyrészt 1-2 gólosok, vagy nullák vannak többségben, és aszerint tippeled meg a gólszámot...mondjuk a nyilvánvaló dolgokkal sosem fogsz nagyot szakítani, mert arra kicsi az odds, kötésben meg rizikósabb, de te tudod...ha fölös pénzed van, játsz.

2017. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gólszámokra nem érdemes fogadni,arra annyi az esély,mint a lottónál...
2017. máj. 11. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem éppen. Aki ért hozzá, az sokkal jobban meg tudja mondani, hogy kb. mennyi gól várható a 2 csapat esetén, mint h ki nyeri meg. Szerintem elsőnek is nézd meg, hgoy hogy csinálják azok, akik értenek hozzá (fb-on pl. Kovi), mert abszolúte nem értesz hozzá, de még egy fikarcnyit se
2017. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!