Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress kajakra 60 napot...

Aliexpress kajakra 60 napot várjak, hogy visszakapjam a pénzem egy lemondott rendelés után?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit, megtörtént a kifizetés, kiírta, hogy awayting shipment, de 7 nap lett volna, míg feladja a csomagot. Máshol picit olcsóbb is volt, miért ne mondtam volna le. Ma reggel pedig az várt, hogy 60 nap múlva záródik le a rendelés.


A másik történet. Előző nap, amikor lemondtam a terméket, rendeltem máshonnan ugyanolyat, de eszembe jutott, hogy amíg nem kapom vissza a pénzt, mégse kéne megrendelni. Még nem volt kiírva az awayting shipment, ma mégis azt látom a számlámon, hogy levonta a pénzt.


Mikor kapom vissza a pénzemet?


2017. máj. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

El kell inditani a rendeles lemondasat, ott be kell jelolni, hogy milyen indokkal mondod le. Ez utan meg kell varni hogy az elado is jovahagyja a lemondast, es akkor visszakaphatod a penzed.

Az, hogy mashol olcsobban talaltad meg, meg nem tetszik a processing time, azt elozoleg kellett vona ellenorizni. Altalaban ki van irva, hogy mennyi idot garantal, hogy feladja a csomagot. Normal szallitasnal, ha szallitasi idobol 2-3 nap telt el a rendeles ota nem annyira jogos reklamalni. Ha futart kertel, es extra 50-60-70 USD-t fizetsz erte, akkor jogos.

De gyakran hiaba teszi oda a tracking-et masnap, az kb annyit jelent hogy rendelt hozza futart, aztan meg 2 het mulva is csak azt latod, hogy a posta fogadta, es semmi nem tortent a csomagoddal.

Javaslom inkabb probalj meg az eladonal erdeklodni hogy mi a helyzet a rendeleseddel, angolul ertenek...

2017. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.: Elindítottam a rendelés lemondását, és utána írta a 60 napot. Ennyi idő után törlődik, ha az eladó nem fogadja el a törlést? Vagy így is kiküldheti?

Hol van kiírva, hogy mennyi időt garantál a feladásra?


Már lemondtam mindkettőt. Mit kellene tennem?

2017. máj. 17. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kajakot vettel?
2017. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott tudod megnezni a processing time-ot, ahol a szallitasi dijat es modot kivalasztottad. Vagy ha nem valasztottad, hanem auton hagytad akkor is ugyanott talalod...

Egyebkent most mi a rendelesed statusza?

2017. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!