Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet, nem jó helyre írtam a...

Lehet, nem jó helyre írtam a kérdést, de ezt láttam a leg idepasszolónak. Aki ismeri a Wish nevű online boltot, hogyan küszöbölhetném ki a bajt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Minden egyes adatot pontosan írtam le, figyeltem a helyesírásra is, nehogy az okozza a problémát.

Utánaolvastam, mi micsoda, tehát biztos nem azzal lehetett a baj, hogy valamelyik adatot rossz helyre vagy nem jól írtam.

Ráadásul a hitelkártya számának beírásával volt a gond :/

Beírtam a kártyaszámot, mentem volna tovább a fizetés mezőre, erre kiírja, hogy "A kártya száma nem jó" vagy ilyesmi. Kicsit tanácstalan vagyok, mástól pedig nem tudom megkérdezni. :(


17/L



2017. máj. 19. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

1 kicsi csalós kínai, hamisítványbiznisz oldalnak nem adunk meg hitelkártyaszámot

2 nyilván nem alkalmas online vásárlásta a kártyád

2017. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A wish megbízható oldal ugyan, de csak olcsó apróságokat érdemes onnan vásárolni. Másrészt a számoddal lehet az a probléma hogy nem dombornyomott kártyáról van szó, ami Maestro kártya lehet és azt nem fogadja el a Wish. Ki is van írva milyen kártyatípusokat fogad el, ha a pénznemet átváltod USD (dolár) Vagy EUR (euró) akkor PayPal accountoddal (ha van) tudsz fizetni. Ha nincs PayPal-od akkor regisztrálj csatold a kártyádat, bár bankkártyával jobban jársz, vársz pár napot ameddig megkapod a biztonsági kódot sajnos magyar bankok ülnek rajta, de ha felhívod őket megmondják. PayPal-nál nekem a Német bankszámlámhoz tartozó kártya is hozzá van adva és azonnal megkaptam rá a kódot. Ez mellékes, de én még így is megpróbálnám.

Rendeltem már Wish-ról pár apróságot és azokkal semmi baj nincs, sok ismerősöm már több mindent rendelt tőlük és csak 1-2 olyan eset volt hogy nem kapták meg időbe az árút akkor reklamáltak a pénzt visszakapták, egyik srácnál 2 termék nem jött meg, mindkét árát megkapta és az egyik termék pár nappal később megérkezett és az ajándéknak minősül.


Ruhát ne nagyon rendelj, mert nem igen egyezik meg az Eu méretezési szabványával, vagy hitvány a minősége.

Barátnőmnek vettem onnan tornaruhát olyan egyrészest és szépen magára bírtam húzni, erős is, és szép is az anyaga, a probléma az ujjával volt hogy hosszú ujjúnak volt feltüntetve de érdekes módon arról nem volt megadva méret hogy mennyire hosszú, mert éppen hogy csak a könyökét fedi pedig a csuklójáig kéne hogy érjen, másrészt a vállánál iszonyat szűk és már az anyagon is látszik hogy hamarosan szétmegy rajta. Igaz 1500 Ft körül volt ha jól emlékszem, de akkor is csak 90% ban felelt meg a ruha, igaz orvosolva lett, mert van a családban egy ügyes varrónő aki levágta az ujjait, kiszélesítette a kivágást mert ott is szűk volt, és szereztünk lycra anyagot amiből másik újat szabtak ki megfelelő méretben, oda is lett varrva és úgy már használható a dressz. Csak azét is bosszant mert rájuk kellett dolgozni, tehát ilyen téren nem 100% os a megbízhatóság számomra. De a tárgyak közül eddig nem volt bajom egy termékkel sem. Igaz volt egy termék aminek a csomagolása elég barbár volt, de mentségükre szolgál hogy magának a terméknek egyetlen egy hibája sincs.

2017. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!