Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a wish.com róla rendelek...

Ha a wish.com róla rendelek ott valóban annyi is a szállítási költség, mint ami alatta fel van tüntetve?

Figyelt kérdés

Nem rendeltem még innen, és gondoltam megpróbálom, de nem nagyon vagyok tisztában azt már észre vettem minél drágább egy dolog annál több a szállítás!

De ha olyan rá megyek az egyik dologra és pl alatta fel van tüntetve, hogy becsült posta költség pl 552Ft az valóban annyi is lesz ahogy megrendelem a terméket vagy még attól is több lehet?

És azt sem tudom, hogy itt csak banki átutalással lehet fizetni vagy utánvéttel is, na meg azt sem, hogy egyáltalán szállítanak-e Magyarországra mert néhol olvastam, hogy nem?


mi a véleményeteket, aki már rendelt onnan, azt tudom, hogy sokára érkezik meg kb 30 nap, de arra vagyok kíváncsi, hogy megbízható, most itt nem a minőségre értem, hanem arra, hogy nem lesz-e több pl a szállítási költség amire ideér?



2017. máj. 19. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!