Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ugyan olyan a két óra, vagy az egyik tényleg jobb?

Találtam egy magyar órákat áruló oldalon egy replicat kb.8000 Ftért, ami nagyon megtetszett, de az egyik szín elfogyott belőle, ezért rákerestem más oldalakon is. Aliexpressen megtaláltam ugyan azt kb.2000 Ftért. Szerintetek ugyan olyan a két óra, vagy ami a magyar oldalon van az tényleg jobb lehet? A képek ugyan azok mindkét helyen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: óra, karóra, ár, oldal, jobb, fekete, barna, árak

2017. máj. 24. 16:11  Privát üzenet  

A válaszok
ennyi pénzért vélhetően mindkettő valami olcsó gagyi kínai verkes cucc. Nem nagy különbség lehet közöttük

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. máj. 24. 19:48 Privát üzenet
Ha nem zavar, hogy egy év múlva már biztosan nem fog működni, akkor hajrá. 2000 forintot megér. Egy haverom is vett ilyet poénból, az övének mondjuk a mutatója is leesett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. máj. 24. 20:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kerestem drágábbat is, de ott sajnos nem találtam olyat, ami tetszett volna (és megfizethető is lett volna), de egyébként én sem szívesen veszek olcsó órát. Minden esetre köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont 2017. máj. 25. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok Olyan Processzort ami jobb, De olcsóbb vagy ugyan annyi mint az intel core I5?
Egy vw golf5 1.6 benzin 2005 kerékcsapágx csere volt de a búgó hang ugyan úgy megmaradt 50km/h felett búg az eleje. Menet közben kiveszem üresbe a búgás megmaradt. Olyan mintha a...
SanDisc vagy Transcend pendrive jobb? Melyik gyorsabb? Árban kb. ugyan annyi mindkettő.
Víztereskandalló vagy kazán? Melyiknek jobb a hatásfoka és melyikkel tudok jobban spórolni télen ha ugyan olyan meleget akarok csinálni mind a kettővel?
Egy drón (Carter Rc pontosabban) kameráját ki lehet-e cserélni? Mert méretre, úgyan olyan mint az elromlott IPhone-omnak, és szeretném, hogy legyen jobb a minőség, mert az a...
Samsung gear iconx miért csak az egyik oldalon jatsza le a zenét saját memóriából? Hangokat, telóról bluetoothal ugyan azt a számot le tudja játszani de saját memóriából csak a...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!