Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ugyan olyan a két óra, vagy...

Ugyan olyan a két óra, vagy az egyik tényleg jobb?

Figyelt kérdés
Találtam egy magyar órákat áruló oldalon egy replicat kb.8000 Ftért, ami nagyon megtetszett, de az egyik szín elfogyott belőle, ezért rákerestem más oldalakon is. Aliexpressen megtaláltam ugyan azt kb.2000 Ftért. Szerintetek ugyan olyan a két óra, vagy ami a magyar oldalon van az tényleg jobb lehet? A képek ugyan azok mindkét helyen.

2017. máj. 24. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ennyi pénzért vélhetően mindkettő valami olcsó gagyi kínai verkes cucc. Nem nagy különbség lehet közöttük
2017. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy egy év múlva már biztosan nem fog működni, akkor hajrá. 2000 forintot megér. Egy haverom is vett ilyet poénból, az övének mondjuk a mutatója is leesett.
2017. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kerestem drágábbat is, de ott sajnos nem találtam olyat, ami tetszett volna (és megfizethető is lett volna), de egyébként én sem szívesen veszek olcsó órát. Minden esetre köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!