Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18 évesen mire spóroljak?

18 évesen mire spóroljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire kéne megtakarítani a pénzem, aminek nagyobb hasznát venném még a későbbiekben. Jogsim van, anyukám autóját használom sokszor, szóval arra sem kell annyira. Telefonom, hasonló ilyen elektronikai eszközeim vannak. Utazni szoktam amikor szeretnék, nyelvvizsgámra külön pénz van. Sportolok, arra is megvan a kellő felszereltségem. Megvan minden, amire jelenleg szükségem van. Egy nagyobb dologra szeretnék félrerakni, de itt nem házra gondolok. Ti mire gyűjtenétek a helyemben?

2017. máj. 28. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell most semmi, akkor gyűjts csak úgy, tartaléknak
2017. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vésztartaléknak, ha anyádék kocsiját széttöröd, vagy ha kitesznek otthonról.
2017. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha nem tudom éppen mire gyűjtsek, akkor csak úgy gyűjtöm a pénzem és ha jön valami amit meg akarok venni akkor már nem kell rá gyűjteni hanem egyből meg tudnám venni.
2017. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 18 éves vagy, akkor talán tovább is fogsz tanulni?

Ha igen, arra nyugodtan tegyél félre.

Épp nemrég írta valaki, hogy bár állami támogatással indult, de át kell mennie x okból költségtérítésesre és most "bajban van". Szóval nem nagy baj, ha ilyenkor van mihez nyúlni.

2017. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármikor előfordulhat az életben, hogy nincs munkád és nem is tudsz valamiért hónapokig dolgozni menni, a számlákat meg ugye fizetni kell, enni kell. Vésztartalékra szükség van, legalább annyira, hogy fél évig gond nélkül megélj.
2017. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lakásra.
2017. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add nekem :D
2017. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!