Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angol állampolgárnak milyen...

Angol állampolgárnak milyen szociális juttatások járnak?

Figyelt kérdés
Ha én Magyarországon élek de Angol állampolgár is vagyok tudok onnan úgy igényelni bármit is onnan ha nem ott tartózkodom de ide kapjam? (Nem magyarként szereztem meg hanem születésemtől fogva az vagyok mert az apám Brit) 21/M

2017. jún. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol hogy apud angol, te nem feltetlenul leszel az automatikusan.

Amugy semilyen juttatas nem jar ugy hogy nem az orszagban vagy es nem dolgoztal soha itt. De az hmrc-n minden le van irva, ketess ra. Hatha van valami csoda segely

2017. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nem feltétlenül de születésem után nem sokkal igényelve lett az Angol állampolgárság és meg is kaptam.Tehát van rendes angol útlevelem stb. És hallottam róla hogy kinn egy év munka után megkaphatom a munkanélkülit meg már említettek más dolgokat is.
2017. jún. 1. 20:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja annyit hozzá tennék hogy nem ingyenélőnek terveztem lenni hanem kiegeszíteni emberi összegre az itthoni fizetést. Ismerek sok külföldit akik úgy jöttel ide hogy ide kapják külföldről az ottani nyugdíjukat stb. És még úgy itt élhetőbb is talán mintha én mennék ki. Mondjuk úgy látom lehet muszáj lesz kiköltöznöm....
2017. jún. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!