Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 évesen mivel kereshetnék...

14 évesen mivel kereshetnék pénzt?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és pénzre lenne szükségem ,amiért akár kemény munkával is de megdolgoznék ,csak ,hogy ne a szüleim nyakán lógjak ezzel is. Tudom 16 év alatt nehéz melót találni és ha sikerül is ,akkor valószínüleg feketében. Tudtok pár ötletet ,hogy mihez kezdhetnék? Címerezésre gondoltam eddig, csak még az okoz gondot ,hogy találjak olyan helyet ahol bevállalnak ennyi idősen . :( Mindenféle ötlet jöhet! Nyáriszünet alattra gondoltam a dolgot. Esetleg ha valaki tudna ( hátha valaki a közelemből olvassa véletlenül) netán pontos elérhetőséget mondani helyről ,cégről,akármiről ,ami Dombóváron vagy annak környékén van ,azért is nagyon hálás lennék ha megadnátok.

A válaszokat előre is köszi!



2017. jún. 3. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Először talán keress rá arra, hogy diákmunka, naponta 6000x felteszik pont ugyanezt a kérdést a hasonlóan életképes kortársaid.
2017. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sehol. Legyél még gyerek, ameddig megteheted! Az pedig természetes, hogy eltartanak a szüleid. Azzal segíthetsz, hogy ne "terheld" őket annyira, hogy nem vetetsz meg velük minden sz@rt!
2017. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De épp ezaz ,hogy kéne pár cucc amiknek az árával nem őket akarom lehúzni. Szóval nekem kéne megkeresnem rá a pénzt.
2017. aug. 23. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!