Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb (vagy rosszabb)...

Mennyivel jobb (vagy rosszabb) a sportfogadás mint a tippmix?

Figyelt kérdés
Már régebb óta Tippmixezek, viszont még nem sikerült nagyobb összeget nyernem. Ugyan kombiban fogadok általában és eddig kb. 2 db kivételével mind bejött, viszont már korábban is érdekelt az internetes sportfogadás, mert hallottam egy két embertől hogy sokkal nagyobb nyereményt hoz. Ez valóban igaz? Tényleg sokkal jobb, megéri ezeket használni? Elsődleges célom a minél nagyobb profit szerzése, ( Mondjuk melyik sportfogadónak nem?) viszont engem nem befolyásolnak azok, hogy pl.: melyik a kedvenc csapatom/játékosom. Melyek a legjobb (ha ezt így meg lehet állapítani) Online sportfogadási oldalak amik biztonságosak és tényleg jók? Itt lehet kapni tippeket? Nekem azért jelentősen fontos lenne, hogy kapjak Megbízható tippeket, viszont ha nem adnak akkor melyek azok az oldalak ahol viszonylag kevés pénzért ténylegesen megbízható tippeket adnak? (nyilván nagyon olyan oldal nincs amelynek minden tippje bejön, de én olyat keresnék amelyek úgy 95%-ban bejön. Ezek mennyiért vannak?( mind a sportfogadási oldal, mind a tippadó oldal, de az lenne legjobb ha ezek egyben tudnának lenni) Kérhetném azt a Kedves válaszoló embert/embereket, hogy minden kérdésemre tudna válaszolni? Ezek számomra a legfontosabb kérdések amik nagyon foglalkoztatnak. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 7. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Nemrég óta a tippmix is hasonló elven működik, mint az internetes felület. Jó stratégiával és nagy tőkével lehet sikeres az ember, de kis pénzzel nagy profitot nagyon nehéz elérni. Mondjuk 100 ezerrel megraksz egy 1.10es tenisz meccset az napi 10 ezer Ft, de simán benne van egy sérülés és már buktad is... Szóval tényleg nehéz, de van, aki ebből él, nem lehetetlen
2017. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Abban még kérhetném a segítséged hogy a többi kérdésemre is tudnál válaszolni? Nagyon hálás lennék érre
2017. jún. 7. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan oldal nincs ahol kevés pénzért "megbízható" tippeket kapsz, legfeljebb úgy állítják be magukat, hogy mennyire megy, közben meg a bukókat elhallgatják. Az irodának meg nem az a célja, hogy te pluszos legyél, bár ha jól tudom van egy két iroda ahol vannak ajánlások, de ez ugyanígy megvan a tippmix oldalon is.
2017. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan játék ,hogy a saját faxoddal kell verni a csalánt.Nagyon tud fájni.Tippet minden hülye tud adni,utána az inteligensebbek azt mondják: SORRY
2017. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orfeus ***** válasza:

Van aki ad tippet, x ezer/hó és megadják a tutit. A gond ezzel az, hogy teszem azt 3 tippet megraksz, amik 2-es szorzó alattiak általában, akkor teszem azt 10.000-el megteszed mindegyiket, és abból 2 elmegy, akkor sehol nem fogod elérni őket.


Nem mondhatod hogy ők voltak a rosszak, ők csak tippeket adtak, hogy jóskapista szerint az jönni fog. Ezért te fizetsz x összeget.


Ami bejön azt rögtön állapotnak írják is hogy ez jött az jött, aztán naponta 10-15 tippet adnak, bejön 2 amit kiírnak, a többi sosem derül ki amíg nem vagy benne.


De ugye ha benne is vagy, cseten nem fog válaszolni ha leoltod hogy csak a pénzedet húzták le és bukta az egész, az oldalár nem tudsz írni, így kb senki nem tudja meg hogy az x nevű tippadó oldal jó vagy rossz. 1-1 fórumban írhatod meg a véleményed kb, és ennyi.


Szóval ez az üzemeltetőknek azért jó, mert nagyon jól lehet keresni vele.

2017. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!