Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy vállalkozás...

Hogyan lehetne egy vállalkozást a csöd széléröl megmenteni?

Figyelt kérdés

Egy Paphos ( Ciprus ) központjában elhelyezkedö,, modern berendezésü bárról van szó, amit a barátaim müködtetnek immár nyolcadik éve. Az italok jó áron vannak, a személyzet is karizmatikus és kedves, jó hangulatú a hely, viszont forgalom szinte alig van a környéken lévö helyekkel ellentétben.. És egyszerüen érthetetlen, hogy mi történt, mièrt nincsenek vendégek.

Azt meg kell hagyni, hogy az étlapon szereplö ételek (föleg szendvicsek) szinte ehetetlenek.

Arra lennék kiváncsi mit lehetne tenni a nagyobb forgalom érdekében mielött teljesen becsödöl a hely?

Esetleg uj étlap? Új ételekkel? Esetleg egy kis reklám, rendezvények hétvégente? Köszönöm szépen a válaszokat elöre is!


2017. jún. 27. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Kirúgni a szakácsot, új ételeket készíteni új alapanyagokból.

2. Vizespóló versenyt szervezni.

2017. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elnézést...Kérdésedben a válasz.(elszbeb)

"Azt meg kell hagyni, hogy az étlapon szereplö ételek (föleg szendvicsek) szinte ehetetlenek."

Ennél nagyobb probléma van-e?

2017. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán csak szerintem förtelmesek , erröl meg konkrétan nem mertem beszélni senkivel.
2017. jún. 27. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

"Talán csak szerintem förtelmesek , erröl meg konkrétan nem mertem beszélni senkivel."


1.-

manapság úton-útfélen mindent pontoznak, véleménnyel együtt. Ha van a bárról is ilyen, akkor szépen elolvassátok, mit írnak és azt kijavítjátok + valamilyen rendezvénnyel odacsábítjátok a vendégeket.

2.- Ha nincs ilyen, akkor valaki kimegy a környékre és egyszerűen megkérdezi az embereket, hogy szívesen jönnének-e ide és ha nem, akkor miért nem?


Amúgy tényleg megválaszoltad :-)

"Esetleg uj étlap? Új ételekkel? Esetleg egy kis reklám, rendezvények hétvégente?"


Ezek közül egyedül a reklám nem nyerő, ha rossz az étel - akkor semmire nem mész a reklámmal... :-(

2017. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

"az étlapon szereplö ételek (föleg szendvicsek) szinte ehetetlenek"


Tehát van egy luxusk*rwa, aki mindent vállal, a franciát és az aktust kivéve.

Jaj, koma, de most komolyan...

2017. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!