Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetnem, ami...

Mibe érdemes befektetnem, ami pár-százezer befektetésével pár-százezres nyereséget hoz?

Figyelt kérdés

Olyan befektetést keresek, ahol a pénzem dolgozik helyettem (mivel már van egy vállalkozásom + munkahely, innen a tőke). 4-700.000Ft-om lenne befektetni, és nagyjából ugyanennyi hozamot is várok el, a lényeg, hogy maximum minimális munkát/odafigyelést igényeljen csak a befektetés. Mit tanácsoltok?


Arany, deviza, tőzsde - én úgy láttam hogy ezekkel nemigazán érné meg foglalkozni, mert minimális hozamuk van csak.

Befektetési alapom már volt korábban, fél év után éppen annyit vehettem ki mint amennyit beraktam, mert annyi volt a számla megszüntetés díja..


Egyéb ötlet?



2017. júl. 5. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Te valami mesevilágban élsz?
2017. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Istenem... képzelem, hogy mehet a vállalkozásod, ha 4-700ezer Ft-ot be akarsz fektetni...

Amiket leírtál azok a lehetőségek vannak. Vagy mész rulettezni, tippmixelni, aztán vagy nyersz vagy nem.

2017. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Pár perc/óra és jön a reálkamatos csávó, aki majd évi 50-200% hozamot ígér neked. Még esetleg vele egyezkedhetsz :D
2017. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy jól működő webshopom van, amit most mélyítek el a nemzetközi piacon. Ebbe a munkán kívül több pénzt már nem tudok/akarok befektetni, mellette pedig nem jut időm fölépíteni még egyet a nulláról.


Van egyébként egy ötletem, ami megfelel a fent leírt kritériumoknak, ehhez azonban bő 5-7 millió kellene hogy ne kelljen szűkölködni, tehát a kettő közé kellene még egy lépcsőfok.

2017. júl. 5. 18:48
 5/12 A kérdező kommentje:
ülni és várni, hogy összegyűjtsek 5-7 millát, miközben a fent leírt megtakarítás csak áll a számlán - ez pedig nem az én stílusom. csak vesztegetném az időmet és az összegben rejlő lehetőségeket.
2017. júl. 5. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Bocsáss meg, hogy ezt mondom, de 4-700ezer Ft nem megtakarítás... Nekem is van ennyi, pedig még vállalkozásom sincs. Gyűjtök még hozzá, mert ennyi pénzből csak iszonyú nagy kockázattal lehet szignifikánsan többet csinálni.
2017. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan befektetést keresek, ahol a pénzem dolgozik helyettem (mivel már van egy vállalkozásom + munkahely, innen a tőke). 4-700.000Ft-om lenne befektetni, és nagyjából ugyanennyi hozamot is várok el"


Mennyi idő alatt? 1 év alatt 100%? Olyanból csak szerencsejátékot tudok, de ott 50,5% eséllyel elbukod, viszont nem 1 év hanem pár perc alatt megvan.


Éves 29-45% közöttit viszont már lehet találni ami nem ponzi meg hasonló hanem valós befektetés, 2 napos lekötéssel. Interneten megtalálható.

2017. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Na, és már itt is van a reálkamatos :D
2017. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%

"4-700.000Ft-om lenne befektetni, és nagyjából ugyanennyi hozamot is várok el"


Olyan 10-15 év alatt reális elvárás a 100% hozam. Főleg munka és odafigyelés nélkül..

2017. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"ennyi pénzből csak iszonyú nagy kockázattal lehet szignifikánsan többet csinálni."


ez nem igaz.. korábban 120.000ből csináltam már 330.000-et. Legyártattam egy terméket ami hiánycikk volt, de igény volt rá egy bizonyos piacon. Alig volt benne kockázat, és mégis 3x-os haszonnal! (viszont ez nem megismételhető mostmár)

2017. júl. 5. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!