Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudok fizetni a bankkártyá...

Nem tudok fizetni a bankkártyámmal mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma egész nap mindenhol kártyával fizettem aztán akartam kajálni és nem engedte nem fogadta el. Mondom oké lehet az étterembe rossz valami inkább akkor veszek le róla az rendben is volt sikerült levennem amennyit akartam. Aztán most este akartam vele fizetni neten és három alkalommal is elutasította. Pénz az van rajta szóval nem értem.

2017. júl. 28. 00:50
 1/5 anonim válasza:
70%
Limit?
2017. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem máskor van hogy 10-szer ennyit költök róla egy nap alatt és nem csinált ilyet.
2017. júl. 28. 01:34
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a pénzben lehet limit, hanem a tranzakciók számában is.
2017. júl. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A vésett kártyáknál általában napi 5, dombornyomottnál napi 10 a vásárlási tranzakciók számánál a limit. Valószínűleg ezt érted el.
2017. júl. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor az lehet amit írt az utolsó mert mára jó lett már. Nem tudom ki lehet e venni ezt a limitet mert én nem kértem. Ez a kártya 1 éve van meg de első volt hogy ezt csinálta. Mindegy majd a banknál rendezem ha lehet. Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!