Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kedvezményt élvez egy...

Milyen kedvezményt élvez egy közalkalmazott?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hitel felvétel...illetve minden más.
2008. okt. 19. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak emiatt akarsz közalkalmazott lenni, akkor nem éri meg:D


De OTP-nél elvileg van kiemelten kedvezményes hitel közalkalmazottaknak, 50%-os kedvezmény a MÁV és MAHART járatain, és jóval biztosabb munkahely, mint egy nem állami cégnél

2008. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:-) Már az vagyok,csak a hitel aktuális lesz és nem tudom "merre hány méter"...
2008. okt. 19. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Hitel szempontjából köztisztviselői jogállás és 3 év köztisztviselőként eltöltött munkaviszony kell. Akkor állami garancia van a hiteledre...
2008. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Én csak azt nem értem, hogy a közalkalmazott miért élvez előnyöket???? Ezeket is meg kellene szüntetni, nekik is csak az járjon, mint egy normál munkavállalónak. Itt kellene kezdeni a takarékoskodást.
2008. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kapjanak normális, emberhez méltó fizetést, és akkor megvonhatják az ilyen kedvezményeket.
2008. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.válaszadó: és ez hogy jön ide? Nem ez volt a kérdés!

Nem a véleményére voltam kíváncsi...csak a kész tényekre,amiről nem én tehetek.

2008. okt. 20. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Mond ezt egy gyári munkásnak is... Ő emberhez méltó fizetést kap? A közalkalmazottak milliomosok hozzájuk képest. (3. voltam)
2008. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Figyi Drága,én 16évet tanultam azért,hogy ide jussak.

Előtted is ott volt a lehetőség!!!!!!!!!

2008. okt. 21. 08:44
 9/9 anonim válasza:
szia! A hitel nekem 6 hónapja volt aktuális. Én akkor érdeklődtem, de a korábban kedvezményes hitelt igénylő kollégáim lebeszéltek róla. Viszonylag kevés összeget adnak (persze számít a kor, beosztás), a többi összeget más banknál kell felvenned. Ennek köszönhetően a másik bank nem szívesen ad hitelt. Továbbá a hiteligénylés után nagyon nehezen utalják az összeget, nem egy esetben 1 évig is húzták. Van olyan ismerősöm, aki gyorsan vett fel személyi kölcsönt, hogy a lakást ki tudja fizetni, mivel a kedvezményes hitel nem jött meg időben, pedig 1 éve megigényelte. Nekem azt javasolták, hogy majd később, ha lakást akarok felújítani, akkor vegyek fel, mert az jobban megéri. Remélem tudtam valamit segíteni.
2008. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!