Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lidl német online webshop-ról,...

Davyd9206 kérdése:

Lidl német online webshop-ról, valaki rendelt már valaha valamit?

Figyelt kérdés

M.o. boltokból az adott termék el fogyott, és nagyon jó áron lenne az adott termék.


Elkezdtem én le adni a rendelést csak az irányítószámnál van gond nekünk itthon 4 számjegyű, Németországba pedig 5 számjegyű, és gmail email címemet se fogadja el.


Röviden ennyi.


2017. aug. 14. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem, még soha senki
2017. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem szállítanak Magyarországra
2017. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés megint! Nem unod még ezt a jaj nem szolgálnak ki, nem adják el nekem az árut nehogy pénzük legyen belőlem kamu kérdéssorozatodat???


"M.o. boltokból az adott termék el fogyott"---ha jól pörög a termék, akkor azt folyamatosan újrarendelik, hiszen abból van a profit, ha jól pörög és keresett az árú! De a csöpp kis eszeddel mindig e köré építed mégis a kamu kérdéseidet!

2017. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom mennyire kamu kérdés, de én is szerettem volna rendelni, és sajnos nem lehet. :-( Egyébként meg mire jó a kamu kérdés ?
2018. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem kamu kérdés! Van is megoldás!

Egy közvetítő futár cég (mailboxde.com), aki ebben a segítségedre lehet.

Ő németországi csomag fogadó raktárral rendelkezik, és nemzetközi szállítmányozást bonyolít le, a világ bármely pontjára Németországi webhopokból beleértve a "lidl.de"-is.


Nekem is ilyenre van szülkségem, csak nem Németországi címől, hanem Szlovákiaival renelkezővel, akinek van ott átvevő címe, és hozzám küldi/szállítja tovább.

2021. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!