Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogos, hogy fel akarok mondani?

Jogos, hogy fel akarok mondani?

Figyelt kérdés
Azzal vádolt meg a főnököm hogy táppénz csaló vagyok. Megfenyegetett hogy rám küldi az ellenőrt, csak mert a helyi csoport vezető valakivel össze kevert ès azt állította hogy nem is vagyok beteg. Amit az az illető mond szent írás pedig a legtöbb esetben csak a gonoszság vezèrli meg az hogy hogyan árthasson másoknak, ès hogyan nyalizzon a fönöknek. Semmi megbecsülès semmi tisztelet, lenèzès rossz fizetès. Ezt nem csinálom tovább, úgy döntött felmondok.Ha nem bíznak bennem a munkám se kelljen.
2017. aug. 19. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2017. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy az, akinek tüdőgyulladása van és már vagy 2 hete is fel akartál mondani?

Leírtam akkor is, hogy a munkáltatónak joga van bármikor ellenőriztetni a betegállományban lévőt - annál is inkább, mert az első 15 napot Ő fizeti.

Nem tudom, mit kell ezen megsértődni...


"Ezt nem csinálom tovább, úgy döntött felmondok."

Éééés?? Még nem tetted meg? Ha eldöntötted, akkor most tőlünk vársz megerősítést?

Mi nem látjuk a Te élethelyzetedet, hogy megteheted-e vagy sem... Lehet, hogy olyan devizahiteled van, hogy ha kilépsz, bedől és viszik a házat de az is lehet, hogy egy számítógépes szakember vagy, aki akkor talál munkát, amikor akar.

Most mit mondjunk? Igen, jogos, lépjél ki? De ha nem találsz másik munkát, nem a gyakori közönsége fog eltartani - ezt magadnak kell eldönteni: megteheted vagy sem?

Amúgy én nem sértődnék meg, ha ellenőrt küldenének rám - jöjjön: én ha beteg vagyok akkor beteg vagyok :-)

2017. aug. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barmikor van jogod felmondani.
2017. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!