Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wishen létezik ingyen termék?

Wishen létezik ingyen termék?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam és azt írta, hogy választhatok egy ajándék terméket. Nekem azonban gyanús. Mi az amit manapság ingyen adnak? Nem fognak lehúzni? Számlaszámot mondjuk nem kért. Valaki próbálta már?

2017. aug. 22. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amire az van írva hogy ingyenes annak általában nem 1 dollár hanem 2 dollár a postaköltsége, és a termék mondjuk ér egy dollárt. Magyarul ez úgy van ha ott látsz egy dolláros terméket annak egy dollár a postaköltsége, de ha pár nap múlva amit láttál egy dollárért és ingyenes akkor a postaköltséget megnövelik kettő dollárra.

Magyarul a termék árát beleinvesztálják a postaköltségbe ezért tüntetik fel ingyenesnek.


Tudom ez nem a kérdés része, de ha látsz egy terméket 90% os kedvezménnyel azok túl vannak árazva, maximum 10% al olcsóbban vennéd meg mint pl máshol, ennek sem kell bedőlni. Ott direkt túlárazzák hogy sok vevőt vegyenek rá a vásárlásra, ugye hirtelen ránézésre szép és jó, de én nagyon sok terméknek utánajárok mennyi a valós ára, ha csak pár száz forinttal olcsóbb mint idehaza akkor megveszem idehaza azzal az erővel.

2017. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utólag láttam, hogy mégis kér számlaszámot, így nem mertem kérni. Csalódtam az oldalban...

2017. aug. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!