Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben tudok panasszal...

Ilyen esetben tudok panasszal élni a Magyar Posta irányába?

Figyelt kérdés

Vidafone-os számlabefizetédi határidőm 13-a , és mai nap folyamán édesapámnak adta a kézbesítő a számlát felvontott borítékban. Kiderült , hogy rossz helyre dobta be , ők felbontották aztán valahogy visszajuttatták a kézbesítőnek , és így került hozzám a felvontott boríték.

A csekk befizetési határidő 13-a , 3 nap az "átfutási" idő, szóval ha holnap befizetem már akkor is kicsúszok belőle.

Ugye ezt az egész történetet nem tudom bizonyítsni sajnos :S Pedig nagyon bosszantó, és már nem ez az első eset hogy ilyen jellegű hibát követ el a kézbesítő



2017. szept. 11. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért , sietve gépeltem .
2017. szept. 11. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, amiatt, hogy sérülten érkezett és erről nem adtak jegyzőkönyvet
2017. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy a napokban én telenoros levéllel jártam így, nyitom ki és benne egy számla, mondom mi a fac? mivel kártyás csomagban vagyok, akkor nézem, hogy a szomszéd lépcsőházba szól valakinek - átdobtam, gondolom, anyázott, mert fel volt bontva
2017. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz panaszt tenni.


[link]


Itt elolvashatod, hogy milyen esetben áll meg a posta felelőssége. Közönséges levélpostai küldemény téves kézbesítésért, elveszéséért nem felel a posta. A kézbesítő felelőssége is csak akkor állhat meg, ha rendszeresen mindenféle számla levelet késedelmesen kézbesít.

2017. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz panaszt, a kézbesítő majd kap egy kis ejnye-bejnyét és kész. Kirúgni nem fogják.


a befizetéshez:

1. Beslattyogsz egy Vodafone-ba és befizeted személyesen, máris nem csúszol.


2. Átutalod/átutaltatod netbankon/telebankon, máris nem csúszol.

2017. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!