Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltetek mar a "Wish"-ről?

Rendeltetek mar a "Wish"-ről?

Figyelt kérdés
Az az egyik problemam hogy en nem reg rendeltem Wish-rol egy par cuccot es van egy ora ami szept.11-en megerkezett magyarorszagra es ennyi de meg mindig nem kaptam kezhez! Az egyik ismerosom azt mondta higy innentol mar a magyar posta dolga, na de, meg neztem es a posta 20kg alatti csomagot max. 3 munka nap alatt szallit kezhez es a Wish azt irja hogy mar tobb mint 1 hete megerkezett M.o-ra de a posta meg nem hozta ki. Most akkor hogy is van ez? kerlek segitsetek!

2017. szept. 18. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Megesik, hogy vám alatt megakad egy két csomag. Hívd fel a postát és kérdezz rá. Ha pedig nem érkezik meg akkor vissza kapod a pénzed, minden probléma nélkül.
2017. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, rendeltem. A csomag nem jött meg időre- visszaadták a pénzemet gond nélkül. Két napra rá megjött az áru is.
2017. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ami a Wish-en van,keress rá Ebay vagy Alin,sokkal olcsóbb.
2017. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Ami ennyire olcsó, az vagy szar minőség, vagy rabszolgákkal gyártatják.
2017. szept. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete itt van akkor a logisztikai raktárába van postának és vagy fen akadt a vámon .nyugi ha lakohelyed szerinti postán lesz akkor megkapod 3 napon belül ,de vagy vámon fen akadt ,vagy posta logisztikai raktárában van ott még feldolgozák az adatokat stb utána helyi postára kiviszik és utána éll a 3 nap .
2017. szept. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hollandiában egy napos kézbesítés van országon belül, a Wish csomag mégis 2 het alatt ért ide, miután beerkezett az országba. Nyugi, meg jön az.
2017. szept. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet h az após vagy az anyós kibújt a postán a csomagból és még nem kapták el...
2017. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam így ..puffogtam is rendesen,hogy a fenét kaptam meg. Még vártam kicsit mielőtt lázadok és rá egy hétre kihozta a posta. Össz 7 dolgot rendeltem össze vissza ugyan azon a napon és 1 volt amivel így jártam. Az viszont tök pozitív,hogy 2 dolog alá kellett írnom és nem csak bedobták
2017. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a lepontozóknak megjegyzem h ez a kérdés eredetileg a családi kapcsolatok/após anyós kategóriában volt,csak időközben áttették...vagyis az én válaszom korrekt volt...
2017. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 billencs1 válasza:
12-termék közül egy sem jöttmeg első rendelés máj 8.irok neki azt mondják türelem külömben is nagyon nehéz felvenni velükk a kapcsolatot,gyanusnak kellet volna lennie összérték 18.000 de akkor szép lehűzás
2018. aug. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!