Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a hátulütői a sportfogadás...

Mik a hátulütői a sportfogadás arbitrázsnak?

Figyelt kérdés

Hogyan van az, hogy az "odds"-okat megváltoztatják?

Ha én megtettem a tétet egy adott "odds"-on akkor azt már nem változtatják számomra, igaz ?

stb....



2017. szept. 20. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a hátránya, hogy túl sok helyre kell beregisztrálni, és mindenhol kell is pénzt tartani, hogy tudj fogadni. Ráadásul sok időt is elvesz. Én is gondolkodtam rajta, de aztán nem vágtam bele, én úgy számoltam, hogy csak kezdésnek többszázezret fel kellett volna tölteni.


Ha valamit megfogadsz, és később módosítják az odds-ot, akkor a te fogadásod már nem változik, marad a régi szorzóval.

2017. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Arbitrázs kereső programmal is sok idő lehet?

2017. szept. 20. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A másik veszélye a pech. megteszed az egyik fogadást,mire megtennéd a másikat ,ugrott az arbitrázs. Ja ,és 24 órában kéne csinálni.
2017. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!