Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire elég napi 7500 forint?...

Mire elég napi 7500 forint? Jó ötlet így élni egy hónapig, ti kipróbálnátok az adott helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjem megjegyezte viccesen hogy milyen sokat költünk, de hogy semmiképp sem zavarja.


Mióta együtt vagyunk olyan közös kasszán vagyunk hogy ő belead mindent, én viszont semmit. Ezt ő szerette volna így. (mindkettőnknek már házasság előtt volt vállalkozása, azóta már közös is van, aminek a fele bevétele az enyém, nem pénz nélkül házasodtam)


Azt ajánlottam fel hogy próbáljuk ki egy hónapig hogy annak a duplájából élünk, mint amit én költöttem házasság előtt.

Ez úgy nézett ki hogy 113.000 - t költöttem a rezsin felül egy hónapban, plusz havonta egyszer egy drága ruha vagy kiegészítő szintén ilyesmi értékben és havonta-kéthavonta egy egy 3-4 napos utazás.


Nem érzem úgy hogy most többet költenék mint korábban (férjem szokott meglepni ékszerekkel, én csak egyszer kértem magamtól), mégis a korábbi összeg többszöröse fogy el egy hónapban - a tőle nekem ajándékokat nem beleértve.


Amúgy szeretek spórolni, a mai napig megnézem hogy a lehető legjobb ár/értékben vásároljak.

Szerintem napi 7500 forintból egész jól meg tud lenni 2 ember.


2017. szept. 23. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Napi 7.500 rezsin felül?

Szerintem sok háztartás szívesen kipróbálná milyen is az...

2017. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Én napi 1500 ból élek így 7500 az fényűzés lenne
2017. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de én meg szívesen kipróbálnám, hogy a színarany budiból nehezebb-e kisikálni a kulát mint a porcelánból :)
2017. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
97%
Kipróbálnám, de sajnos a bruttó fizetésem nem fedezi, nincs milliomos férjem, aki fizeti helyettem a rezsit, bérleti díjat, új ruhát, cipőt pedig emberemlékezet óta nem vettem magamnak. Jó neked, hogy azért spórolsz, mert "szeretsz".
2017. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha vasárnap nem mész boltba egész hónapban, ez akkor is 180 000 forint csak kajára, ha 7 napból 7-et boltba jársz, akkor 225 000 csak kaja.


Mit esztek ti mindennap, ürü combot, kengurut, struccot xd

2017. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mi a szarra költötök naponta ennyi pénz? :D
2017. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Te most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2017. szept. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezzed azt, aki minimálnyugdíjból él! - bár ők nemigen fordulnak elő a neten.

.

Troll vagy, azok közül is abból a fajtából, akiknak nam kell félniük az agyrágó bogártól.

2017. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Balázska pun***cit növesztett, vagy meleg lett és feje tetejére állította korábbi életét, vagy nem értem jól a kérdezőt?
2017. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Napi 7500 helyett inkább írj havi 230-at.


Én ennyibe bele is férek, úgy, hogy dohányzok ;)

Többszörösét keresem, de nem költök feleslegesen.

Nem utazgatok (minek?), drága ruhát nem veszek,

persze van minőségi darabom, de minőség-ár alapján

választok. Fenntartok egy kocsit is. Mégsem lépem

át soha a 200e keretet. Ez persze nem vonatkozik a

tartós fogyasztási cikkekre, az külön kategória.

2017. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!