Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikai pénzérméket szeretnék...

Amerikai pénzérméket szeretnék venni (1 centeseket és negyed dollárosokat). Ezt magyarországon hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
Pénzváltók ilyennel nem foglalkoznak, interneten pedig csak gyűjtői darabokat találtam
2017. okt. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Van néhány pénzváltó, ami foglalkozik érmékkel. Pesten a Podmaniczky-Bajcsy sarkán volt (van?) ilyen, és a Kálvin térnél a Ráday utcában is. De egyiket sem garantálom, hogy megvan még...
2017. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed meg másodszorra is?


Miért nem válaszoltál arra, hogy hány darabra lenne szükséged? Ha kell 4-5 darab, van itthon. Ha 400-500 kell, nincs.

2017. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Ne haragudj. Írtam privát üzenetet még akkor. Gondoltam azért nem válaszoltál, mert nem tudsz segíteni. :)

35 db egy centesről és 20 db negyed dollárosról lenne szó amúgy.

2017. okt. 2. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát annyim nincs.
2017. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!