Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem vásároltam az Amazonon,...

Ha nem vásároltam az Amazonon, de minden nap kapok -928 ft-os levonás üzenetet, és -43000-ba vagyok következő hónapban levonhatja a bank a pénzt?

Figyelt kérdés

Üdv. Regisztrálam az amazonra. Mindenap kaptam erről üzenetet. Most , a mai nap írta a bank hogy -43.000-ben vagyok Írtam a banknak hogy semmi vásárlásom, semmi nem volt az Amazonon keresztül. Lehetséges hogy levonja a megadott pénzt az UniCredit?

Természetesen az orders, history-ban SEMMI féle log nincs. Arról hogy miért vonna le.



2017. okt. 20. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Jobb volna megkérdezni a bankot, hogy mi az, ami vonja a pénzt, mert az Amazon nem csinál ilyet pusztán regosztrációtól.

Én regisztrálva vagyok, vettem már tőlük elég sok mindent és soha nem vontak le pluszba semmit.

Szóval meg kellene nézni, hogy tényleg az Amazon csinálja-e egyáltalán.

2017. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan, hogy Free Prime. Ezt ki próbáltam. De akkor nem vont le pénzt. Sőt. De 10.-től (az elmult 10 napban, 2 naponta) kaptam üzenet, és szerintem fogok is. De viszont , érdekes módon, semmi vásárlási előzményt nem ír. Tehát nem tudni. Mire vagy miért von le. A biztonság kedvéért írtam UniCreditnek és a Amazonnak.
2017. okt. 20. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, nem azért, de Téged kb. másfél hónapig nem zavart, hogy minden nap majdnem ezer ft-ot vonnak le? Miért vártál ilyen sokat? És miért ÍRTÁL a banknak? Azt tudod, hogy a hivatalos ügyintézés szerint 30 nap a kötelező válaszadási idő?

Ha 25 nap múlva válaszolnak, akkor már 68 ezer ft-al fogsz tartozni?

Én a helyedben AZONNAL -. illetve most ünnepek jönnek - de ünnepek után azonnal bemennék egy bankfiókba és rákérdeznék.

2017. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

"Lehetséges hogy levonja a megadott pénzt az UniCredit? "


Nem lehetséges, hanem már le is vonta. Ezért vagy mínuszban.


Valami előfizetés lesz ez. El kellett volna olvasni az apró betűs részt is.

2017. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ja értem. Nem csak egyszerűen beregisztráltál, hanem az Amazon Prime szolgáltatást is kérted, ami valószínűleg ingyen volt egy darabig, majd a kipróbálási időszak után fizetős lett, ahogy az nyilvánvalóan fel is van tüntetve az Amazon honlapján. Akkor a megoldás: le kell mondani a Prime szolgáltatást.
2017. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk az Amazon ezt írja:


"Amazon Prime is just $10.99/month.

Cancel anytime."


Azaz 11 dollár havonta és bármikor lemondható. Valami továbbra is sántít a napi ezressel.

2017. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, Nem az amazon Prime-t próbáltam. Tévedés. :D A twitch Prime-t, ami akkor is ,1000 Forintnak kellett volna lennie. És nem az én telefonomra jön az sms. Én csak használom a bankkártyát...
2017. okt. 20. 20:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi tévedés, csak annyit írtál, hogy Free Prime...
2017. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A Twitch Prime ezt írja:


"After your free trial, Prime Video is just EU€2.99/month for the first 6 months, just EU€5.99/month after."


Azaz az első félévben három euró HAVONTA. Az havi egy ezres nem napi.

Továbbra is sántít a dolog.

2017. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az első 6 hónapban, 2.99 EU/hónap lett volna. Nincs hírdetés stb, mindent leír. Ezért is furcsálom. Az amazonon keresztül SEMMILYEN vásárlásom nincs. Semmilyen , AMAZON prime vagy hozzá köthető. Ezen keresztül kérte a Twitch. Gondoltam 3 dollárt, a Free Prime után nem nagy pénz. De most kezdte el vonni..
2017. okt. 20. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!