Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen hol kell refundot kérni?

Ebayen hol kell refundot kérni?

Figyelt kérdés

Megkaptam a terméket ami akkor jó volt, de 1 nappal később rá eltört és így már nem használható.

Kértem refundot más termékre már, de most nem találom hol kell.

Emlékeim szerint "Request a return"-nél ki lehetett választani hogy új terméket szeretnék vagy visszafizetést, de most csak leírást lehet adni.


2017. okt. 20. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Na de mi az, hogy eltört? Hogyan tört el?
2017. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a vevő hibája, hogy nálad eltört? Ezért kérdezem, hogy mi miatt tört el.
2017. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*eladó hibája
2017. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy fejhallgatóról van szó, második használatnál 10 perc után hallottam hogy eltört, körbefordult a jobb oldali "fej" és most lóg. A kábel tartja a jobb oldalt. A műanyag része tört el.
2017. okt. 20. 21:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Most vagy elfáradt a műyanag, vagy rossz minőségű volt, vagy lehet alapból meg volt már repedve csak nem vettem észre, nem tudom.

Itt egy kép hogy hol tört el (nem az enyém, csak szemléltetésként linkelem be)

[link]

A pirossal karikázott rész tört le, és egy kábel tartja.

2017. okt. 20. 21:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, most írtam neki egyszer egy üzenetet.
2017. okt. 20. 23:16
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes volt :D


Order cancelled-

Azt mondta hogy őszinte és tisztességes eladóként nagyon sajnálja, valószínűleg a szállítás közben sérült meg és amiatt tört el. Visszautalta az árát PayPalra, és megkérdezte hogy nem-e adok neki negatívat vagy kevés csillagot, mondom nem dehogy :D

2017. okt. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!