Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szokott valaki rendszeresen...

Szokott valaki rendszeresen Ebay-ről vásárolni paypallal?

Figyelt kérdés
Én valamiért nem tudtam, pedig van rajta pénz, de már nem is akarok szenvedni vele. Egy két játék CD-t szeretnék csak venni a fiamnak max 2-3 ezer forint értékben, ha valaki megvenné és elküldené nekem, kifizetném a dupláját vagy a háromszorosát is, csak legyen már itt, ajándék lenne.

2017. okt. 21. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki a Steamen oszt csókolom!
2017. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig vásárolok, és eddig nem volt gondom a paypallal. Nagyon megbízható.

Szerintem vagy te nem csináltál jól valamit, vagy a paypallon nem volt elegendő pénz. Próbáld meg újra, lehet csak elnéztél valamit.

2017. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van rajta 10000ft ami látszik is és háromszor átutaltam a 400ft-ot, hogy lássák a számlát amit hiába írták, nem küldtek vissza. Nem tudom a bankkártyával összekötni,ezt írja ki hibának. De nem is értem mi köze hozzá ha a számlaszámom már ismeri a paypal, meg amúgy is ott a pénz rajta. Az eladónak meg csak paypalon lehet fizetni. De mint írtam ha lehet nem szeretnék már ezzel órákon keresztül szenvedni egyszeri alkalom miatt, ha valakinek ez pikk pakk megy. A streamen is kifizettem tavaly 5000ft ot mégse érkezett semmi.
2017. okt. 23. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!