Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri Ausztriában vásárolni...

Megéri Ausztriában vásárolni autót? Vagy ugyanott vagyok pénzben, mint ha itthon megvenném, mert ugye még honosítani is kell.

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ne!

Ott keményen sóznak télen.

2017. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja a magyarok meg aztan kimelik a kivalo minosegu utakon....
2017. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem nem éri meg.Gondolom nem egy szakadt hulladékot akarsz venni?Igaz a török autókereskedőknél kapsz bagóért helyrepofozott romokat amire a gatyád rámegy!A jó autó kint is drága.

Én is gondolkoztam a vételen és simán megtehetném,mert itt van ausztria 10km-re a lakhelyemtől,de én hamar lemondtam róla.(Ez csak az én tapasztatalatom!)

2017. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18/20+ éveset talán, kint ezek már a kutyának sem kellenek, ezért bolgároknak, románoknak, yugoknak adják el bagóért. Ahogy az előzőekben írták ezek már teljesen leélt koszos romok , ha csak ilyenre tellik és fillérekért helyrepofozgatnád akkor hajrá. Én itthon vettem új autót és több ezer €uroval volt olcsóbb, mint Bécsben lett volna. Az osztrák kollégáim el sem akarták hinni. Kintről behozva egy 2, de inkább 3 éves autó kerül annyiba regadóval és egyéb ktg-ekkel , mint itt egy új.
2017. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!