Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek jó tapasztalata...

Van valakinek jó tapasztalata az elektronikus úton kitölthető kérdőívekkel, amiért még elvileg pénzt is kaphatunk?

Figyelt kérdés
Nem rég regisztráltam egy ilyen oldalra, de elég gyanús kérdések voltak, és amíg nem hívsz meg legalább 3 barátodat addig nem is enged pénzt szerezni. Én ebből az egészből hamar kiszálltam, mert szinte biztos vagyok benne, hogy ez egy hatalmas csaló oldal. De van-e valaki aki olyan oldalra bukkant ami nem csalás nem ámítás?
2017. okt. 27. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
"adunk a véleményére" működik, kb 2-3 évente lehet 2500 forintot kapni érte :D
2017. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Ha lenne, mindenki azt csinálná.
2017. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phantunnel válasza:
Vannak bizony. Ahogy az előttem szóló is írta, nem túl nagy haszonnal de legalább megbízhatóan fizetnek, pl i-say.com havonta 1-2 kérdőívet kell kitölteni, melyek után szerzett pontokat pl ajándékutalványokra tudod beváltani. A Jtn panel ami szintén hasonló, az ott kigyűlt 1000 pontot betudod váltani pénzre és számlára tudod utaltatni. 1 fontos tipp a kitöltéshez: mindig úgy kell válaszolni a kérdésekre, hogy pozitívan állsz hozzá, tehát minden érdekel, tetszik, mindent venni akarsz, van családod, gyereked stb. Akkor is ha nem igaz, mert ha rosszul válaszolsz, nem jutsz el a kérdőívek végére és soha nem fogsz elég pontot szerezni hogy értelme legyen.
2017. okt. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!